PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hamster Alacam Yardım?

GencFoby
13.06.14, 06:51 PM
Arkadaşlar hamster almak istiyorum ama pek bilmiyorum olayı cinsi nasıl bakılır ama gerçekten bakmak istiyorum

hayvanlara para vermek asla ve asla huyum değildir hayvan satışına karşıyım

peki nasıl sahiplenebilirim

alırken neye dikkat edilmeli ve hamster fiyatları kaç TL ?

istanbulda oturuyorum varmı tanıdık olan yardımcı

HANNA
13.06.14, 08:41 PM
cinsi yani erkek ve ya dişi olması mı?öyle ise erkeyin testisleri var.dişide ise yok.sahibine sorarsınız.dişi alın.çünki erkeyin testisleri şişiyor.hem iğrenç oluyor hem de çiftleşmek istiyor.onun için testisleri şişiyor.suriye türü alın.bi de yavru alın.1-2 ay civarı ola bilir.ama 1 aylık olsa daha iyi olur.tüylerine falan dikkat yetirin hepsi düzenli olsun.kuyruğunun alt kısmına yani popo tarafa dikkat yetirin ıslak olmasın.bu ıslak kuyruk hastalığıdır.bu yalnız suriye türlerinde görülür.size başarılar.;);););)

furkanyasa
14.06.14, 11:14 AM
10-15 tl syrianlar ben oyle almıstım

GencFoby
15.06.14, 02:24 AM

nerede aldınız peki ve iyi cinsiyet nedir tür olarak

furkanyasa
15.06.14, 02:28 AM
Syrian peyshoplarda mevcut

GencFoby
15.06.14, 02:31 AM

Ne kadar peki orada ?

furkanyasa
15.06.14, 02:35 AM
10-15 tl kimi yerlerde birsey degil yani

GencFoby
15.06.14, 02:42 AM
10-15 tl kimi yerlerde birsey degil yani

peki hangi cins önerirsin suriye mi iyi ?

furkanyasa
15.06.14, 02:49 AM
Syrian ama coklu bakacaksan bunlar buyuyunce evlerını cabuk sahıplenıyorlar(özellikle dişiler)bundan sebep kavga ediyorlar devamlı,siddetli oldumu yaralanmaya kadar gider buda seni uzebilir.Gonzales alabılırsın birlikte yasıyorlar fazlada buyumuyorlar ama tek bakıcaksan Bence Syrian tercihim hem daha cana yakın hemde daha sevimli(Alıcaksan Dişi Al derim Erkeklerin testisleri arkada sureklı engel oluyor gibi yuruyor ustune pturuyor felan ben sevemedim):D:D

sezqincavdar
21.06.14, 07:42 AM
Dişilerdede çok farklı bir koku salgılıyorlar iğrencmi kokuyor güzelmi kokuyor anlayamıyorsun erkeklerinde testisleri onların görüntüsü açısından çok çirkin gösteriyor ama bazen yumurtalarını içine alabiliyor ozaman daha tatlı oluyorlar herrzaman erkek syrianlar dişilerden daha uysaldır kesinlikle ısırmazlar düşiler hamilelik döneminde ısırgan saldırgan olabiliyor

furkanyasa
21.06.14, 10:55 AM
Aynen öyle :D