PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kedim kustu

ponçik<
06-08-2014, 01:29 PM
arkadaşlar yavru bi kedim var bugün bi köşeye baktım mamalarını kusmuş acaba hasta falanmı yoksa normali bilgi sahibi varmı ?

HANNA
06-08-2014, 03:04 PM
tamda bilgi sahibi diyilim ama zehirlendiğini düşünüyorum.midesine zararlı neyse gitmiş.vete götür.benim bahçede bi kedim vardı.beyaz köpük kusuyordu(yiyecek yemediği için beyazdı)hiç bi şey yemiyordu.2 gün sonra öldü.hemen vete götür.

berkvenedik
06-08-2014, 09:28 PM
Yemek kustuysa sorun vardır(vete götür) tüy kusuyorsa kendilerini yalıyorlar onlar öyle temizliyorlarya yalarken kıllar geliyor ağızlarına bunları yutuyorlar sindirilmediği için vücut otomatik olarak dışarı çıkartıyor. Vete götür.Geçmiş olsun.Umarım iyleşir

İyi olduğu zaman resmini görmek isteriz kedinizin :)

sezqincavdar
06-09-2014, 05:33 AM
Kediler hep sıkıntı çıkarıyor aşırı ilgi gerektiriyor çok çabuk hasta oluyorlar bilmediğiniz mamaları vermeyin

profumit
06-09-2014, 11:41 AM
evet mamayı marketten değil petshoptan yada veterinerinizden alın sezgin haklı market mamaları malesef cebe uygun olmakla birlikte kedinin midesine hiç uygun değil

berkvenedik
06-09-2014, 03:33 PM
Bence hemen vete götürmen gerekli böyle diyolarda ya zehirlendiyse Eğer kedin safkansa zehirlenirse ölme ihtimali %70 eğer kırmaysa %30 hemen götür