PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : çok çok çok acil bilgi

berkvenedik
06-07-2014, 12:08 PM
Arkadaşlar Antalya da yaşıyorum yavru alman kurdu alıcağım karar çıktı. İlk barınakta var diye biliyodum melez miş :o nerde bulabilirim sizce petshoplar hariç hem kazıkçılar hemde psikolojilerini bozuyorlar nerde bulabilirim ücretsiz olursa iyi olur ama ücretlide olur. :) acil yardım

Lulu
06-07-2014, 02:27 PM
Safkan alman kurdu ücretsiz bulman zor kardeşim. Forumlarda araştırman lazım satan bulabilirsin .

fukara12
06-07-2014, 09:43 PM
[Only Registered Users Can See Links]

bakabilirsin buradan

berkvenedik
06-08-2014, 12:55 PM
Ben oraya baktım hep :( yok

berkvenedik
06-08-2014, 12:55 PM
Yinede sağolun barınaktan alıcam çok güzel köpüşler var ordada

ponçik<
06-08-2014, 01:25 PM
niye cins arıyosun diğerleri köpek değilmi ? bakıma muhtaç bi köpek alsan daha iyi olur sana bişey söyliyim bi instagram hesabı var ''kesmeseker'' diye gir ona bi bak yazdıklarını oku sonra düşün insanların şu cins hayvan takıntılarını anlamıyorum

berkvenedik
06-08-2014, 04:33 PM
Benimde takıntım yok zaten benim gideceğim barınaktakilerin hepsi şeker ve cins ilk deneyimim olacağı için güzel olsun ve yavru olsun istedim beni o cins takıntısı olan canilerden sanma benim hayvan sevgim bu forumdaki herkesten fazladır.Ve cins olan barınağa gideceksin bak deme bitek barınak o var antalya da ve ben (Merkez) MURATPAŞA da oturuyorum ve barınak Antalya çıkışının orda Bir Hayvanat bahçesi var oranın dibinde çok uzakta başka barınakta yok.

Venüs,Sputnik,James
06-15-2014, 10:39 AM
Petarkadaş.com Petbul'a bakabilirsin ücretsiz sahiplendiren var