PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arkadaşlarbilgi sahipiolan kişi yardım etsin

berkvenedik
06-04-2014, 07:04 PM
Arkadaşlar ben bir iran kedisi arıyorum yavru ne kadara gelir bu bana ? en ucuzu ne kadar olur yavru iranın ? :confused: :confused: :confused:

ponçik<
06-04-2014, 07:23 PM
bizim burda var 900 tl dedi yavru saf kan iran kedisi bu arada neden iran kedisi arıyosun hem bakımı zor ve çok pahalı bence başka türlerede bir bak

fukara12
06-04-2014, 10:02 PM
Hocam dükkanda var bizim ora da bakıyorum.Çok ama çok güzel tatlı bir hayvan ancak alma arkadaşın dediği gibi daha ucuza ve daha güzel kediler bulabılırsın.Hayvanların refleks duygusu yok asla tepki vermezler seslen bagır cagır umurlarında olmaz tüy çok döker önunu alamazsın sen bılırsın yınede

ponçik<
06-06-2014, 08:44 PM
Hocam dükkanda var bizim ora da bakıyorum.Çok ama çok güzel tatlı bir hayvan ancak alma arkadaşın dediği gibi daha ucuza ve daha güzel kediler bulabılırsın.Hayvanların refleks duygusu yok asla tepki vermezler seslen bagır cagır umurlarında olmaz tüy çok döker önunu alamazsın sen bılırsın yınede

arkadaşa katılıyorum bide göz akıntıları çok oluyo sürekli çapaklanma akıntı olma problemleri var benim bi arkadaşım bakıyodu tüyleri çok uzundu kakasını yaptığında hep tüylerinde kalıyodu biyere deydikçede kirleniyodu etraf bence iran kedisi çok zor

berkvenedik
06-09-2014, 03:50 PM
Köpek almaya karar verdim bahçede bakıcam 25 günlük alıcam barınaktan bir sevimli köpüş yavruyken balkonda büyüyünce aşağıda bakmayı düşünüyorum bu arada iran kedilerini tıraş ettiriyorsunuz genelikle genital bölgeyi :D Hayvan tuvaletini giderirken üstüne deyerr yok sa :D