PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kızımız doğum yaptı

Hamster_fun
03.09.09, 12:32 AM
Kızımız Hımbıl doğum yaptı. 7 tane yavrumuz oldu. Cuma günü uçakla 2 saat yolculuk yapması gerekecek (zorunluluktan). Umarım strese girmez

hamsteradmin
03.09.09, 12:35 AM
Hamile miydi ki? :) Hayırlı olsun :D

Hamster_fun
03.09.09, 12:39 AM
Hamile miydi ki? :) Hayırlı olsun :D

Malesef engel olamadık :) Dün gece doğum yapmış. Teşekkür ederim.

Bu arada hiç uçakla hamster taşıdınız mı? Sorun yaşayan oldu mu?

hamsteradmin
03.09.09, 02:59 AM
:) Çok sevindim sağlıkla büyürler inşallah :)

Uçakta kaplumbağa taşımıştım. X-ray cihazından çantamın içinde geçirmek zorunda kalmıştım izin vermezler de kapluşları orda bırakmak zorunda kalırım diye. Fakat minicik hayvanların parlayan gözlerini tehlikeli bir şey zannedip ikinci kontrolde çantamdan eşyaları çıkarttırmaya başladılar :) En son kaplumbağaların olduğunu söyledim, onlar da niye baştan söylemediğimi, radyasyonun zararlı olduğunu, X-ray'e sokmadan yan taraftan onları geçirebileceğimi söylemişlerdi.

Bir arkadaşım da kaplumbağasını izin alarak yan taraftan geçirdiğini söyledi geçenlerde. Bu durumda hamster da taşınabilir diye konuşmuştuk ama her ihtimale karşı hamsterları alıkoymaları halinde ne yapacağınıza dair bir plan oluşturarak gidin, X-ray cihazından da geçirmeyin mümkünse. :)

Hamster_fun
03.09.09, 09:27 PM
:) Çok sevindim sağlıkla büyürler inşallah :)

Uçakta kaplumbağa taşımıştım. X-ray cihazından çantamın içinde geçirmek zorunda kalmıştım izin vermezler de kapluşları orda bırakmak zorunda kalırım diye. Fakat minicik hayvanların parlayan gözlerini tehlikeli bir şey zannedip ikinci kontrolde çantamdan eşyaları çıkarttırmaya başladılar :) En son kaplumbağaların olduğunu söyledim, onlar da niye baştan söylemediğimi, radyasyonun zararlı olduğunu, X-ray'e sokmadan yan taraftan onları geçirebileceğimi söylemişlerdi.

Bir arkadaşım da kaplumbağasını izin alarak yan taraftan geçirdiğini söyledi geçenlerde. Bu durumda hamster da taşınabilir diye konuşmuştuk ama her ihtimale karşı hamsterları alıkoymaları halinde ne yapacağınıza dair bir plan oluşturarak gidin, X-ray cihazından da geçirmeyin mümkünse. :)

Teşekkürler...Şu anda çok sağlıklılar inşallah yarın sabah uçağa giderken sorun çıkarmazlar. xray'a girmemesi için ricada bulunacağız bakalım inşallah problem olmaz

hamsteradmin
03.09.09, 10:41 PM
Bir problem çıkacağını sanmıyorum :) İyi düşünelim iyi olsun değil mi? :) İyi yolculuklar dilerim

Hamster_fun
04.09.09, 12:37 AM
Bir problem çıkacağını sanmıyorum :) İyi düşünelim iyi olsun değil mi? :) İyi yolculuklar dilerim

Teşekkür ederim. Müşteri hizmetlerini aradığımda kedi ve köpek harici evcil taşımıyoruz dedi. Küçük ve kafesinde zararsız evciller olduğunu söylediğimde aşısını sordu :) Aşısız ise alamayız diyor. Bileti iptal ettireceğimi söylediğimde ise Kaptanın insiyatifinde belki izin verebilir dedi. Xray başındaki memurla konuştum dışarıda görünmedikten sonra problem çıkmayacağını söyledi. Sabah göreceğiz bakalım ne olacak ;)

Mustafa96
04.09.09, 01:08 AM
Merak ettim İzin verdiler bize Söylersen Seviniriz D: