PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : En'lerimiz

dream
09-02-2009, 05:31 PM
bir insanın enleri onun karakteri bakımından çok şey anlatır bence ee ben de dedim böyle bi konu açıyım o zaman.. iyi etmişimdir umarım:D
en sevdiğiniz sanatçı:
en sevdiğiniz film:
en sevdiğiniz kitap:
en sevdiğiniz yemek:
en korktuğunuz şey:
en sevdiğiniz/sevmediğiniz özelliğiniz:
aklıma başka bişey gelmedi aklına başka birşey gelen olursa yazsın:confused:
heheh bunu cevaplarsın umarım hamster admin:d

hamsteradmin
09-02-2009, 06:59 PM
hehehe dream pası bana atmışsın : )) en sevdiğiniz sanatçı derken sanatın hangi alanından bahsediyorsun ki? :) mesela en sevdiğim oyunculardan biri Ahmet Uğurlu. En sevdiğim müzik grubu Yeni Türkü, en sevdiğim müzisyen Goran Bregoviç
En sevdiğim filmler, Tabutta Rövaşata, Yes Man, Muhsin Bey, Miyazaki filmleri
En sevdiğim kitap Elif Şafak Mahrem
En sevdiğim yemek hmm :) Zeytinyağlı yaprak sarması :D

En sevdiğim özelliğim hiç sevmediğim özelliğimin olmaması dermişim : )))) Şaka tabi.

Seg
09-02-2009, 07:05 PM
en sevdiğiniz sanatçı: J.Ralph ve kendim :D
en sevdiğiniz film: Yeşil Sokak Holiganları serisi
en sevdiğiniz kitap: Beynin Gizli Güçleri
en sevdiğiniz yemek: Karnı Yarık
en korktuğunuz şey: Düşmek-Bir yerimin kırılması vb...
en sevdiğiniz/sevmediğiniz özelliğiniz: Sevdiğim özelliğim bilmiyorum. :D Sevmediğim özelliğim ise aniden sinirlendikten sonra bir anda hiçbirşey olmamış gibi sakınleşmem :(

Çiko
09-02-2009, 07:06 PM
Çok güzel bir konu ebnce öncelikle teşekürler.
Sanatçı=Müzisyen=Hayko ÇEPKİN,Oyuncu=Engin Günaydın
Film=Korkunç bir film serisi+Testere serisi(ayrıca yönetmenlerinin elinden çıkan tüm filimleri severim.
Kitap=Bu şehirde herkes akrabam olur(Şakir KIRKAGAÇ)+Aziz nesin kitapları.
Yemek=Fırında peynirli makarna+ Kola Birde sulu köfte süper:).
Korktugum şey=Yanlış anlaşılmak.
En sevdigim özlk.=Hayvan sever ve hayal perest olmak.
En sevmedigim özlk.=Yalan söylmek zorunda olmak + hayvan sevmeyenlerin acımasızlıgının yanında caresiz kalışım+Hayalerimin kimi zamn peşinden gitmeyişim:(

Memnun oldum ben Bora.

hamsteradmin
09-02-2009, 07:18 PM
: ))) fırında peynirli makarna çektim canım yahuu

murat
09-02-2009, 07:19 PM
Sanatçı : hmm rock star snow :D şaka şaka hmm avril lavigne olabilir ya da rammstein olabilir yok ya rammsteini sevmiyorum metallica en iyisi,hmm aynı zamanda jonas brothers hmm yok yok en iyisi evanescence ya da yok yok marilyn manson hmm yok yok o da değil cem karaca uf kararsız kaldım ya
Film : Bora'ya katılıyorum Korkunç bir film serisi,testere serisi ve tüm macera/korku filmleri :D
kitap : Agatha Christie'nin tüm kitaplarıı ve Aziz nesinin kitapları. !!!
yemek : lasagna,hmm yok pizza en iyisi ! bir de kola oldu mu hmm canım çekti yaa :( hmm bi de waflle'a bayılırım ! Ayrıca pancake
en korktuğum şey : dünyadaki masum canlılara zarar verilmesi,hafıza kaybı,sevdiklerimi kaybetmek
En sevdiğim özelliğim : hayvan severlik,dil öğrenme hastalığım
En sevmediğim özelliğim : kesin olmayan bir şeye kendimi hazırlayıp hayal kırıklığına uğramak :(

Çiko
09-02-2009, 07:30 PM
Haklısın admin aslında fırında olması şart degilde diger türlü çok yaklı ve saglıksız oluyor valla harbiden anlatınca canımız çekti:)

hamsteradmin
09-02-2009, 07:41 PM
hehehe ooh murat da lazanya demiş, makarnanın her türlüsü güzel valla.

murat
09-02-2009, 07:46 PM
evet hmm canım lazanya çekti ya :) aynı zamanda fırında peynirli makarna.Kısacası makarnalı bütün yemekler :D

hamsteradmin
09-02-2009, 07:47 PM
yemek tarifi başlığı açalım bari : )))

Çiko
09-02-2009, 10:35 PM
hehehe valla biraz öyle oldu.:)

dream
09-02-2009, 11:36 PM
hehehe konuyu ben açtım cevaplıcaktım unutmuşum:D
en sevdiğiniz sanatçı:hehe murat tam benim kafadansın rammstein evanescene jones brothers bayılırım ama ben blind guardian dicem sanırım...
en sevdiğiniz film: el orfanato (yetimhane)
en sevdiğiniz kitap: agatha christie nin okumadığım kitabı kalmadı on küçük zenci diyorum ben.
ean sevdiğiniz yemek: havuç salatası sadece havuç yiyerek yaşayabilirim:D
ben korktuğunuz uşey:örümcek:(
en sevdiğiniz/sevmediğiniz özelliğiniz:en sevdiğim özelliğim kolay yılmmayışım diyelim sevmediğim özelliğim çok ani tepki veririm...

Çiko
09-03-2009, 12:05 AM
Bnecede konuyu açtın ve kaçtın gibi oldu.:)(şaka)

Kaptan
09-03-2009, 09:19 PM
en sevdiğiniz sanatçı:Tan
en sevdiğiniz film:İçimdeki Çocuk (Bruce Willis)
en sevdiğiniz kitap:Fareler ve İnsanlar
en sevdiğiniz yemek:Patates kızartması
en korktuğunuz şey:Örümcekk :(
en sevdiğiniz/sevmediğiniz özelliğiniz:En sevdiğim özelliğim hayvan sevgim;

Bi de en sevdiğim sporcuu : Damir Mrsicc =)

dream
09-03-2009, 09:42 PM
hehe kaptan sende örümcek fobin var snırım valla ben hamam böceğini elie alıp seven bir insanım hatta evcilleştirdiğim bir kertenkelem vardı eskiden ama örümcek diyince yerimden zıplıyorum.o ince bacaklar kocaman kafa falan içim bir hoş oluyor..bir nisanda kalemliğime örümcek koymuşlardı tüm dersi hastayım bahanesiyle revirde geçirdim..:(

CooLMaSTeR
09-03-2009, 10:55 PM
en sevdiğiniz sanatçı:Rammstein
en sevdiğiniz film:Asla Pes Etme (freefight ile alakalı)
en sevdiğiniz kitap:yok (hiç okumam)
en sevdiğiniz yemek:Haşlanmış Et
en korktuğunuz şey:HamamBöceği
en sevdiğiniz/sevmediğiniz özelliğiniz:En Kötü Şeyde Hemen Hayattan Soğumam en sevmediğim özelliğim

Kaptan
09-04-2009, 03:48 AM
hehe kaptan sende örümcek fobin var snırım valla ben hamam böceğini elie alıp seven bir insanım hatta evcilleştirdiğim bir kertenkelem vardı eskiden ama örümcek diyince yerimden zıplıyorum.o ince bacaklar kocaman kafa falan içim bir hoş oluyor..bir nisanda kalemliğime örümcek koymuşlardı tüm dersi hastayım bahanesiyle revirde geçirdim..:(

ehehe evet aynen öyle..örümcekten çok korkuyorum..eskiden ağlıyordum görünce..hamam böceklerini sevmem yaa =) ama kertenkeleler çok tatlı oluyolar :D kaçmasalar elime alıp sevcem ama =) zaten çok yakında bi iguana alcaz eve :D

bana da bi kere okulda bii şaka yaptılar.. örümcek getirip sırama koydular,çığlık atıp kaçtım sınıftan..nasıl bi hızla koştuğumu bile hatırlamıyorum ..

Çiko
09-04-2009, 02:32 PM
Hamam böcegine kıyasla örümcek daha zararsıs ve daha az tiskindirici bence şimdi killere filanda gidemiyorsunuzdur örümcek yüzünden :)

dream
09-04-2009, 04:57 PM
evet haklısın örümcek çok zararsız bir hayvan ama tiksindirici konusunda sana katılmıyorum.hamam böceklerini neden bilmiyorum çok severim:Dbodruma filan inemiyorum dev örümcek ağları falan:) sanırım küçükken örümceklerden korkmamı gerektircekbir olay yaşamdım bilinç altımda bir şeyler kaldı herhalde...

.panpon.
09-04-2009, 05:32 PM
en sevdiğiniz sanatçı:bir sürü var :D
en sevdiğiniz film:
en sevdiğiniz kitap:Vadideki zambak
en sevdiğiniz yemek:spagetti
en korktuğunuz şey:tanıdığım kişinin beni utandırması :rolleyes:
en sevdiğiniz özellik:hayvansever olmam :p
en sevmediğim özellik:utangaç olmam :(

Kaptan
09-04-2009, 07:26 PM
evet haklısın örümcek çok zararsız bir hayvan ama tiksindirici konusunda sana katılmıyorum.hamam böceklerini neden bilmiyorum çok severim:Dbodruma filan inemiyorum dev örümcek ağları falan:) sanırım küçükken örümceklerden korkmamı gerektircekbir olay yaşamdım bilinç altımda bir şeyler kaldı herhalde...

evet örümcek zararsız aslında ama ne biliyim sevmiyorum işte...küçükken peki korkmuyordum örümcekten..hatta örümcekli bi kazağım vardı.çok severdim onu.abimle kavga ederdik kazak için =) örümcekten korkmamı gerektiricek hangi olay yaşadım bilmiyorum ama,dediğin gibi bilinçaltımda birşeyler kaldı heralde :D

elmyra
09-04-2009, 08:26 PM
en korktuğunuz şey:tanıdığım kişinin beni utandırması :rolleyes:

cevabını çok beğendim Panpon farklı bir bakışı olmuş ve haklı bir korku:)

jnR Cech
09-05-2009, 02:22 AM
en sevdiğiniz sanatçı:Sagopa Kajmer vede Nejat Uygur
en sevdiğiniz film:Eğer gerçekten kaliteli bir komedi varsa ortada hepsini severim.Birde Yüzüklerin Efendisi var tabi :).Akiyon filmlerinide severim ama o konuda biraz seçiciyim en beğendiğim aksiyon filmi Tetikçi1-2
en sevdiğiniz kitap:Benim ömrümün yarısı kitap okumakla geçiyor :) hepsinin bende ayrı yeri var ama Sunguroğlu serisi ve Şeker Portakalı bambaşkaydı
en sevdiğiniz yemek:GÜLLAÇ.Ramazanda nereye iftara gitsek önceden ev sahibini arar güllaç yapmasını rica ederdim
en korktuğunuz şey:Korkusuzum dersem yalan olur tabi. bende yükseklik fobisi var gelemem öyle yükseğe ben :D.bide zehirli hayvanlardan korkarım
en sevdiğiniz/sevmediğiniz özelliğiniz:Reflekslerime bayılırım bir kalecide olması gerektiğinden fazla bir refleks var bende vede çok mutluyum =).En sevmediğim özelliğimse kalecilere göre biraz kısa kalmam ama zıplayarak ölçüyü kapatıyorum =) iyi zıplarım :P

pitbull34
09-05-2009, 04:34 AM
en sevdiğim yemek pilav makarna karnı yarık ali nazik zeytin yağlı sarma haşlanmış tavuk tavuk sote mücver patates kızartması köfte

MoLLy_OsCaR
09-05-2009, 10:33 AM
En sevdiğim sanatçı: Şair Can YÜCEL
En sevdiğim film: Pathfinder, Apocalypto
En sevdiğim kitap: Darağacında Üç Fidan
En sevdiğim yemek: Acı soslu ızgara köfte. :D
En korktuğum şey: Kaybetmek! (Herşeyi)
En beğendiğim özelliğim: Birçok alanda yeteneğimin olması
En beğenmediğim özelliğim: Agresif olmam

dream
09-14-2009, 01:53 PM
Apocalypto gerçekten müthiş bir film nefes almadan izlediğim nadir filmlerden..

Kaptan
09-14-2009, 07:33 PM
Apocalypto gerçekten müthiş bir film nefes almadan izlediğim nadir filmlerden..

aynen... :)

DişisLy
09-14-2009, 09:44 PM
En sevdiğiniz sanatçı : Sagopa Kajmer
En sevdiğiniz film : Cehennem Yolu
En sevdiğiniz kitap : Lanetli İkona
En sevdiğiniz yemek : Et olsunda her türlüsünü yerim. xD
En korktuğunuz şey : Uzun süren karanlık. .
En sevdiğiniz / sevmediğiniz özelliğiniz : En sevdiğim özelliğim hayvansever olmam, ev sevmediğim özelliğimde çok aceleci olmam.

Başka soru? xP

Bu arada No.1'siz yapamam. O da enlerim arasında. xD

musagultekin
09-17-2009, 11:45 PM
en sevdiğiniz sanatçı:Nil K.İbrahimgil
en sevdiğiniz film:Piano Piano Bacaksız. GORA, AROG,Babam ve Oğlum
en sevdiğiniz kitap:Ekmek Teknesi
en sevdiğiniz yemek:Makarna
en korktuğunuz şey: :S
en sevdiğiniz/sevmediğiniz özelliğiniz: bilmem

.panpon.
10-13-2009, 11:10 PM
En sevdiğim Flm:Kabus Gecesi :D korkunç ama sonu süper bitiyor hem ürkütücü hemde arkafon komik izleyenler bilir :D

by traxxas
11-09-2009, 01:11 AM
en sevdiğiniz sanatçı: vin disel
en sevdiğiniz film:hızlı ve öfkeli serisi ve melisa p.
en sevdiğiniz kitap:koku (parfüme)
en sevdiğiniz yemek:acılı adana kebabı ( ee nede olsa adanalıyız)
en korktuğunuz şey: bigün bahçe hortumunun beni bogması
en sevdiğiniz/sevmediğiniz özelliğiniz: sevdigim özellik : herşeye olumu yaklasırım güler yüzlülük ve kin tutmama \ en sevmedigim özellik: sinirlendigim zaman gözümün hiçbişe görmemesi ve herkese zarar vermem kendimde dahil ( hamsterim hariç (keşş) o lanet şirin yaratıkta beni sakinleştiren bişey var )

Pamuk V Armi
12-07-2009, 08:11 PM
hamde yeneri severim
animasyon filmlerinin hemen hemen hepsini sewerim
aya yolculuk kitabını sewerim
bulgur pilavını çok severim
ve en korktuğum şey solucandır.

Basakolin
02-02-2010, 06:01 PM
en sevdiğiniz sanatçı:Değişiyor şarkıya göre Metallica , Britney Spears , Justin Timbarlake , Inna , Katty Parry , Flo Rida , Kesha , Lady Gaga , Pink , Rihanna ...
en sevdiğiniz film: Fİlme göre değişiyo ama avatarı çok beğendim korku flimleri serisi Testere 1 , 2 ...
en sevdiğiniz kitap:Zıkkımın kökünü çok beğendim ama daha çk var :D
en sevdiğiniz yemek:Yaprak sarması (zeytin yağlı) patates kızartması makarna nuget :D:D:D:D:D ohh cnm çekti.. Bİde tavuklu mısırlı narlı bide annemin sosuyla salata :D :D
en korktuğunuz şey: Bİrgün sevdiklerimin ölmesi :( :(
en sevdiğiniz/sevmediğiniz özelliğiniz: Ensevdiğim hayvanları sevmem , En sevmediğim hayvanlara ve insanlara kısaca canlalara zarra veren zalim yaratıklar :@

Basakolin
02-02-2010, 06:01 PM
biraz karışık oldu :D

skaterboy
01-01-2011, 08:06 PM
en sevdiğiniz sanatçı:bi sürü seviyorum kararsızım :D
en sevdiğiniz film:testere
en sevdiğiniz kitap:şimşek hırsızı
en sevdiğiniz yemek:sosisli
en korktuğunuz şey:uzaylılar cinler
en sevdiğiniz/sevmediğiniz özelliğiniz:sevdiğim özelliğim bzn rakiplerime kapak olucak bişe yapıyorum sevmediğim özelliğim yüzümdeki ben :D

skaterboy
01-01-2011, 08:09 PM
en sevdiğiniz sanatçı: vin disel
en sevdiğiniz film:hızlı ve öfkeli serisi ve melisa p.
en sevdiğiniz kitap:koku (parfüme)
en sevdiğiniz yemek:acılı adana kebabı ( ee nede olsa adanalıyız)
en korktuğunuz şey: bigün bahçe hortumunun beni bogması
en sevdiğiniz/sevmediğiniz özelliğiniz: sevdigim özellik : herşeye olumu yaklasırım güler yüzlülük ve kin tutmama \ en sevmedigim özellik: sinirlendigim zaman gözümün hiçbişe görmemesi ve herkese zarar vermem kendimde dahil ( hamsterim hariç (keşş) o lanet şirin yaratıkta beni sakinleştiren bişey var )

XDXDXDXDXDXDXD
bahçe hortumunun seni boğmasımı xDXD :D :D :D
hahahehehehealdşelfdfld
zaaaaaaa

ecem
02-10-2011, 07:53 PM
en sewdiim sanatçı : yusuf güney
en sewdiim kitap : şu çılgın türkler
en sewdiim film : alacakaranlık
en sewdiim yemek : mantı
en korktuum şey : olağanüstü korkunç warlıkların beni gelip canlı canlı mideye indirmesi
en sewdiim özelliim : farklı diller öğrenme isteim
en sewmediim özelliim : çok sinirli olmam
en sewdiim şey : chelsea 'nın bana masum masum bakması
en nefret ettiim şey : yoldan geçerken insanların bana tuhaf tuhaf bakmaları

ecem
02-10-2011, 07:54 PM
dikkat et o bahçe hortumu bigün boğazına yapışmasın xD

-ErgünCan-
02-10-2011, 07:58 PM
En sevdiğim sanatçı ; Mj
En sevdiğim kitap ; Aslına bakarsanız kitap okumam :)
En sevdiğim Film ; Karayip Korsanları Serisi
En Korktuğum Şey ; Hiç düşünmedim.
En sevdiğim özelliğim ; Açık sözlü olmam.
En sevmediğim özelliğim ; Kırıcı olabilmem.
En sevdiğim şey ; Arkadaşlarımla Vakit geçirmek .
En sevdiğim yemek ; Patates & Köfte Kızartması :D