PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Quik marka talasa dikkat!!

yırtık&pırtık
04-27-2014, 08:06 PM
Arkadaslar bu post bilgilendirme amaclidir.
Lütfen kucuk dostlarınıza QUIK KEMIRGEN TALASİ kullanmayın!!
12 günlük bebekleri olan disi gonzalesimin yuvasında bu marka talası kullandım. Yuvada sadece yavruları ve kendisi vardı. Gozu 1-2 saat içerisinde şişti ve kanamaya başladı. Veterinere götürdüğümde darbe sonucu olduğunu ve yuvada darbe yaratabilecek hiç bişeyin bulunmadığını söyledi. Daha sonra Talaslari incelediğimde içerisinde kucuk ve sert tahta parçalarına rastladım. Yedek paket vardı ve açıp incelediğimde o pakette de aynı parçalara rastladım. Sonuc olarak QUİK KEMIRGEN TALASİ yüzünden minik bebegim GÖZÜNÜ KAYBETTİ.

LÜTFEN DIKKAT EDIN BAŞKA CANLAR YANMASİN!

HANNA
04-27-2014, 08:47 PM
vay be.ben marangozdan aldığım talaşların içinden de çıkıyor.uyardığınız için çok teşekkür ederim.zaten ben hep çıkarıyorum onları.
geçmiş olsun.

yırtık&pırtık
04-27-2014, 10:40 PM
Cok dikkatli olmamız gerekiyor. Minicik canları var her önlem alınmalı. Tesekkur ederim hanna. Gecicek inşallah.

(spaydi)
04-28-2014, 12:45 AM
ben talaş degil çorap kullanıyorum evi kullanmayan hamsterlar için öneririm içine felan giriyorlar hem kendileri daha güvende hissediyorlar hemde çok tatlı gözüküyorlar kıçı dısarı da felan kalıyo bazen yerim yaa :D

yırtık&pırtık
04-28-2014, 12:54 AM
Nasıl yani anlamadım:/ hiç Talas vb ürün kullanmayıp sadece bi tane çorap mı koyuyorsunuz?

(spaydi)
04-28-2014, 01:19 AM
aynen ihtiyacı yok bence bazen iki çorap koyuyorum ve corabın ucunu acıyorum ki kafasını önce soktugu için rahat hava alsın diye bende ilk başlarda talaş kullanıyordum sevmedi sonra pecete kullandım daha sonra kalıcı yöntem olarak çoraba terfi ettim bazı kişiler terlik bile kullanıyor bu sitede okumustum

ahmet34
04-28-2014, 03:24 AM
Bende benzeri bir sorun yaşadım talaş ağızına batıyordu :(

HANNA
04-28-2014, 02:48 PM
Cok dikkatli olmamız gerekiyor. Minicik canları var her önlem alınmalı. Tesekkur ederim hanna. Gecicek inşallah.
peki gözünü tahta parçalarının yaraladığını nasıl anladın.