PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hamsterim hep uyuyoo :S

Kaptan
09-02-2009, 03:24 AM
Meraba..Hamsterımı alalı yaklaşık 1 hafta oldu. ilklerde hiç durmuyodu sürekli hareket halindeydi..şimdiyse hep uyuyo..benn uyandırıp yemek yediriyorum hep..kendi peki kalkmıyo..sizce nesi vardır??

hamsteradmin
09-02-2009, 03:58 AM
Birkaç gün ilgilenmediysen sıkıntıdan uyuyor olabilir :) Kafesinde yeterince büyük bir çarkı var mı?

Kaptan
09-02-2009, 04:42 PM
yani yeterince büyük bi çark değil ama sığabiliyor.ve uyanık lduğu zamanlarda dönüyor..önceden hiç inmiyordu çarktan.sürekli dönüyordu.şu ansa hep uyuyor :(

dream
09-02-2009, 05:18 PM
bana da aynısı olmuştu ilk getirdim 3-4 gün çarktan inmedi sonra da yuvasından ıkmadı 1 hafta kadar.hamsterın ilk geldiğinde yeni oyuncak alınan bi çocuk gibi seviniyor hep çarkıyla oynamak istiyor diye düşün sonra yuvasının konforunu keşfediyor ve ben biraz da burda takılıyım diyor..xD bu henüz yeni evine tam olarak alışmadığından kaynaklanıyor bir süre sonra kendi kendine oturtacak düzeni..sen sıkma canını :) eğerdurum devam ederse de önemli birşey olduğunu sanmıyorum hamsteradminin dediği gibi can sıkıntısı olabilir fakat düzelir yakında...

Kaptan
09-02-2009, 06:43 PM
Çok teşekkür ederim gerçekten içim ferahladı =)=)