PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Talaş Değişimi

xmenvolver
04-14-2014, 12:29 AM
arkadaslar ben kafes alicam altina talaslari yaydircam 1 hafta sonra kafesi temizlerken talaslari bivkenarami koyucam cunku talaslar 2-3 ayda bir deisyo bir haftalik talaslar atilmaz fikirlerinizi istiyorum. (gonzales alicam)

xmenvolver
04-14-2014, 12:34 AM
kafes bu [Only Registered Users Can See Links]

SüRTüK
04-14-2014, 04:03 AM
kardeş valla 1. 1.5 ay ben araştırdım kafes temizliği 2 haftada bir gayet normal ve talaşda var bunun içinde :) 1 2 ay o talaş durursa kokudan içeriye giremessin :) okkkey

xmenvolver
04-14-2014, 08:46 AM
ozaman temizlik yaparken talaslari toplicam bi kenara temizledikten sonra yine ayni talasi kullanacam 2- haftada bir yeni talas koyacam

HANNA
04-14-2014, 03:07 PM
kullanılmış talaşda ne kadar mikrop toplandığını biliyormusunuz.bi çok hamsterlerde oluşan hastalıkların sebebi de bu.çirkin talaş.niye haftada 1 defa değiştirmek istemiyorsun.marangozdan alın talaşı rahat-rahat bol-bol kullanın.böyle gitse sizin hamsteriniz çok yaçamıycak.:D:D:D

xmenvolver
04-14-2014, 05:42 PM
daha hamster almadim :D marangoza gittim toz halinde gosyerdi oyle olmaz dimi

halil16
04-14-2014, 07:03 PM
Değişim gösterebiliyor. Bende temizliyordum kokusu tamamen gidiyordu fakat temizledikten 1 gun sonra hafiften koku gelmeye baslıyordu. Arkadaş haklı kıyafetin ter koktugunda yıkamayıp bekleyıp bıraz kokusu gıttıkden sonra kıyafeti giymek gibi olur. Surekli olarak yenilemen gerek cunku hayvan talaşa işiyor veya buyugunu yapıyor. Ben 1 kiloluk paket aldım hepsını kullanmadım ama bol bol kullanmama ragmen 6 kere gıder. Normal kullansam o 8 kereden fazla gıderdı. yani 7 liraya alsan senı 2 ay goturur. Yok para vermek ıstemıyorsan marangozdan talaş alırsın ama dedıgın gıbı toz degıl normal tahtanın kesımınde cıkan parça parça talaşlardan olmalı ve ıcınde cok toz bulunmamalı.

HANNA
04-14-2014, 08:17 PM
daha hamster almadim :D marangoza gittim toz halinde gosyerdi oyle olmaz dimi
toz halinde çok kötü oluyor.yapış-yapış olub kalıyor.başka bi marangoza git.kapı-pencere düzeltilen yerden iste.bizde talaş hamsterle aynı kiymete.ona göre ben marangozdan alıyorum.