PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Canı çok sıkılıyor :S

murat
08-31-2009, 07:53 PM
Merhaba,hamsterimin canı çok sıkılıyor,hep kaçmak istiyor her gün telleri kemiriyor.Elimde seviyorum ama tabi olduğu yerde durduğu için yine sıkılıyor çarkı var ama binmiyor,hamster topunda eve salmama annem izin vermiyor çünkü dışkıları dökülüyor ve idrarı deliklerden akıyor.Anlayacağınız hamsterim çok sıkılıyor ne yapabilirim??Çarkına binse en azından eğlenir ama binmiyor sadece altında yatıyor.

hamsteradmin
08-31-2009, 08:11 PM
Hamster topuna ayaklık yapmıştın noldu bilmiyorum, ayaklıklı hamster topu alman lazım, her gün ona binerse hem dışarı çıkmış oluyor hem de koşup rahatlıyor.

Mert K.
08-31-2009, 10:05 PM
Merhaba,hamsterimin canı çok sıkılıyor,hep kaçmak istiyor her gün telleri kemiriyor.Elimde seviyorum ama tabi olduğu yerde durduğu için yine sıkılıyor çarkı var ama binmiyor,hamster topunda eve salmama annem izin vermiyor çünkü dışkıları dökülüyor ve idrarı deliklerden akıyor.Anlayacağınız hamsterim çok sıkılıyor ne yapabilirim??Çarkına binse en azından eğlenir ama binmiyor sadece altında yatıyor.

hamster topu aldım , hamster merdiveni hemster ağacı aldım çok mudlu hiç sıkılmıyor.

bence sende almalısın ;)

murat
08-31-2009, 10:21 PM
Hamstertopu var ayaklık da var ama içine koyduğumda hemen çişini yapıyor ve çok kötü kokuyor.Eğlenmesi için bir yer buldum :) serbest paylaşım bölümünde kaykay ve fingerboard başlığında resimlerini yayınladığım mini kaykay parkım tam ona göre,rampalar,merdivenler...Bu gün çekirdeği koklata koklata çıkarttım o merdivenlerden şimdi alıştı kendi çıkıyor.Çok tatlı gözüküyor merdivenlerden çıkarken :) demirlerin altından,üstünden geçiyor anlayacağınız tam ona göre oldu:)

Mert K.
08-31-2009, 10:24 PM
hamster topu deil pinpon topu tarzında et toplarda derle onlarla oynamaya bayılır gonzalesler

hamsteradmin
08-31-2009, 10:51 PM
Oraya işeyince toptan daha zahmetli olmayacak mı

murat
08-31-2009, 11:00 PM
Evet haklısın,her ikisini de uyguluyorum hem hamster topu hem park :D umarım artık canı sıkılmaz

Mert K.
08-31-2009, 11:10 PM
yaaa şöle büyük plastik kaplar oluo 1 milyoncularda satılıo al ondan altına döşe talaşı üstünede çeşitli oyuncak engebeler falan yap alsana mis gibi oyun parkı

murat
08-31-2009, 11:25 PM
Var ki :D 2metre kare boyunda bir koli var(baya kalın zaten hep başındayım kaçamıyor,kemirmesin diye örtü serdim kemiremiyor kutuyu)talaş da döktüm örtünün üzerine,merdiven yaptım kürdanlardan,talaş havuzu yaptım derin baya içine giriyor uzanıyor.:)yumurta paketlerinin altındaki çıkıntılı kartonun o çukurların yem dolduruyorum onları bulmaya çalışıyor,bir görseniz çocuk gibi sağa sola koşuyor,tırmanıyor:Dama kafese koyduğumda tekrar telleri kemiriyor sabaha kadar :(

hamsteradmin
08-31-2009, 11:45 PM
Süpermiş :) Eee tabi o kadar oyun parkı vs varken kim durmak ister kafeste? :D

murat
08-31-2009, 11:50 PM
haklısın :D:D

Çiko
08-31-2009, 11:54 PM
Ya kafana takma madem dedigin anbiyası seviyorsa sende ona ya bir akvaryum yada akvaryum tipi kafes al yani telli olmayanlardan baksana can sıkıntısı belkide kafeste aradıgı o abiyası bulamamasıdır.Çikoda kimi zman kemiriyor ben gidince vaz geçiyor kemirmiyor.(Ama bir fark var senin pıtır rus,benimkisi suriye güzeli :p)

murat
09-01-2009, 12:34 AM
pıtır değil snow duymasın valla çok üzülür nasıl adımı yanlış söyledi diye :D:D:D:d

Mert K.
09-01-2009, 01:19 AM
bu talaş havuuzu fiktirini sevdim...

Çiko
09-01-2009, 02:15 PM
Bende talaş fikrini sevdim:)Buarada üzgünüm snow sadece şirinlik babında hani pıtırsık demek istemiştim :p