PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Acaba hamile mi???

alpsarica
08-31-2009, 06:03 PM
arkadaşlar 1 hafta ömce erkek hamsterimin yanına bir dişi hamster aldım ve dün ikisini yanyana koydum biraz oynaştıktan sonra(3 saat kadar) kavga etmeye başladılar bende ayırdım daha sonra bir kaç kere daha yan yana koydum dişi erkeğe saldırmaya başladı ve dişi olan çok az uyuyor ve çok agresifleşti ne zaman elimi uzatsam ısırıyor acaba hamile olabilir mi???

hamsteradmin
08-31-2009, 07:40 PM
Bu tarz sorular çok soruluyor, bu örnekten bütün arkadaşlara söylemek istiyorum ki bu söylediğiniz belirtilere dayanarak sizin veremediğiniz bir cevabı görmeden bizim vermemiz mümkün değil.
Çiftleştiğini gördüysen hamile olma ihtimali yüksek. Oynaşma ifadesiyle tam olarak neyi kastettin bilemiyorum, bazen vıcır vıcır sesler çıkararak kavga da edebiliyorlar. Sadece anlaşamamış olabilirler ve hamsterın sadece gergin de olabilir. Uyku ve agresiflikten yola çıkarak hamiledir cevabını vermek mümkün değil, bunu anlamak için zaman lazım. Sevgiler

alpsarica
08-31-2009, 07:56 PM
oynaştılar derken çiftleştiler anlamında kullanmıştım:D cevap için teşekkürler bir de kaç gün içinde doğum yapar doris

hamsteradmin
08-31-2009, 08:12 PM
evet eğer başarılı bir çiftleşme olduysa 15-16 sürüyor hamilelik.