PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sizcee ??

MoFiN
31.08.09, 02:56 AM
Benim küçük MofiN'imm için sizce bu kafes nasıl ?? :confused:

marbling
31.08.09, 03:02 AM
ebatlarını yazarsan bence daha açık bi cevap alabilirsin..

hamsteradmin
31.08.09, 03:03 AM
Çok küçük :( Ben bir ara bu kafeste Suriye besledim, bir an önce yeni kafes almanı öneririm, Mofin'in rahat etmesini istiyorsan. Bir de bu kafesin üstten kapağı var, kafalarıyla ittirerek firar ediyorlar, kafesin üstüne kitaplar koymak zorunda kalmıştım. Gerçi orijinal çarkı çıkarıp daha büyüğünü koymuşsun idare edebilir ama yine de daha büyük bir kafese geçirsen rahat eder.

MoFiN
31.08.09, 03:10 AM
En kısa sürede geçicem..Büyük tekerlekte dönüyordu sadece :( küçüğünde dönmüyordu dedim bunu deniyim dönmeye başladı :) zaten kafesin içinde yapıcak bir şeyi yoktu olduu !! = )) Soruma Her zaman cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim :) 1 karış yüksekliği,2 buçuk karışta genişliği .."marbling"

hamsteradmin
31.08.09, 03:14 AM
Rica ederim, orijinal tekerlek gonzaleslere uygun olduğu için onda dönmüyorlar, iyi yapmışsın ama büyük kafese geçersen daha rahat ve stressiz olur diye düşünüyorum. En azından çarkı kullanıyor dediğin gibi :)

köfte
31.08.09, 05:19 AM
kimin karışına göre bu ölcüler :D:confused:

Mert K.
31.08.09, 12:45 PM
bunda hamster beslenmez hemen git deiştir bi 50 tl vermek o kadar mı zor ya.....

chuckie
31.08.09, 12:55 PM
chuckie çarkta hiç dönmüyor çarkı genişlettk yine dönmüo napmam lazım enerjisini atamıcak .. :(

Mert K.
31.08.09, 01:17 PM
çarkın fotosunu koysana.

toLqa
31.08.09, 01:37 PM
Arkadaşım kafesi birkere alıyoruz nasıl kendimize ev alırızda nasıl olsa bikere alıcaz iyisini alalım düşüncesi içindeysek hamsterimizin evinede aynı özeni gösterelim 60 - 70 tL ye çok güzel büyük ölçülerde kafesler mevcut onları tercih etmeni öneririm hem snn için hemde hamişin için böylesi daha sağlıklı olucaktır...

Sevgiler

chuckie
31.08.09, 03:06 PM
kafes zaten 70 tl lık bı kafes:)

[Only Registered Users Can See Links]

chuckie
31.08.09, 03:08 PM
kafes zaten 70 tl lık bı kafes:)

cark bu yolladıgım link.

kafeste bu
:)

Mert K.
31.08.09, 03:21 PM
KAFes güzel , çarkta ayağı acıyo olabilir ben , yada çarkın yerini deiştir yerni sevmemiş olabilir yada çarkserttir zor dönüyodur zeytin yağıyla yağla daha iyi dönebilir. çarkın içine pislemisse veya işemisse kesinlikle yıkama yıkarsan küser oraya binmez öle dursun, ayrıca çarkın içine sevdiği yiyeceklerden bir kaç tane koy orayı sevecektir , bunları bi uygula bakalım

hamsteradmin
31.08.09, 07:46 PM
bunda hamster beslenmez hemen git deiştir bi 50 tl vermek o kadar mı zor ya.....

Bu mesaj nedeniyle 1 uyarı daha aldınız.

gnzls11
06.09.09, 11:02 AM
bende 1. sayfadaki kafesten almıştım ama bayramdan sonra yeni kafes alcam hamster bir sure bu kafeste beklese sorun olurmu?? 1 ay gibi

Çiko
06.09.09, 01:53 PM
Herkes bayramdan sonra alıyor en iyisi zaten çünkü many ancak bayramda ele düşer.:):p