PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İyi günler hamster oyuncakları nasıl yapabilirim ?

halil16
19.02.14, 10:03 PM
Önemli bir sorun olucaktı Hangi yapıştırıcı kullanmalıyız ? Zarar verebilirmi uhu ? Genelde internette sıcak silikon ile yapmışlar bir bilginiz varmı ?

İnternetten araştırıyorum fakat çok hoşuma giden ev yapımı oyuncakları bulamadım . Hamsterim olmadığından nelerden hoşlandığını bilmiyorum. Sizce ne gibi yapılardan hoşlanırlar resim atabilirmisiniz ? Ben buldukça ekliceğim herkes bulduklarını eklerse sevinirim. Ayrıca böyle bir konu gözüme çarpmadı eğer varsa silebilirsiniz özür dilerim.

Resimleri nerden aldığımı alıntı olarak veremicem yabancı sitelerden yada gezerken denk geldim.

Bulduğum videolar ;

[Only Registered Users Can See Links]

[Only Registered Users Can See Links]

Bulduğum resimler ;

theseus
19.02.14, 10:35 PM
Herşey el becerisi ve yaratıcılık ama en basiti tuvalet kağıdının bile rulosunu kafeslerine bırakıp oyuncak olarak kullanmalarını sağlayabilirsin.

halil16
19.02.14, 10:46 PM
Evet haklısın .Ama benim demek istediğim daha böyle detaylı yani daha mutlu edicek şeyler paylaştığım linklerde örnek alıcak şeyler var yapmaya başladım yavaş yavaş bakalım ortaya ne çıkıcak :)

theseus
19.02.14, 11:29 PM
Önemli olan maddiyat para varsa herşey var :) kartondan yapabilirsin mesala gördüğün herşeyi labirentler vs ama kaç hafta dayanır orası muamma

halil16
19.02.14, 11:35 PM
Test ederek bakıcaz artık :D