PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hamster Alıcam Yardım Edermisiniz

Nuansiyen
03.02.14, 08:40 PM
:) İyi ğünler , ben hayvanları çok seven biriyim fakat ailem hayvan beslememe izin vermiyor ( balık dışında ) bende hamsterlere karışmıyıcaklarını düşünerek hamster almaya karar verdim fakar kafes çok önemliymiş bu neden hem ğüzel görünen hemde SURİYE HAMSTERİ nin rahat ediceği mutlu olabileceği bi kafes istiyorum fakat dediğim gibi yeniyim fiyat hakkında yada ne alıcagım hakkında bişi bilmiyorum Yardımlarınızı bekliyorum lütfen boş geçmeyin kafes tavsiyelerinizi ve önerilerinizi bekliyorum Kendime ve sevgilime alıcam şimdiden teşekkürler

Bu arada bunuda bi siteden buldum sizce nasıl ; [Only Registered Users Can See Links]

HANNA
04.02.14, 04:08 PM
iyi ama suriye için bir azcık küçük.yani gezmesi bakımından.gezme alanı bir az küçük.ev falan koysanız daha da küçülücek.daha geniş kafes bulsanız iyi olur.ama ala bilirsiniz. boruları çok güzel.hamsteriniz orda çok eğlenicek.

Nuansiyen
04.02.14, 07:59 PM
Teşekkür Ederim bilğili birine benziyorsun , bana önerebiliceğin kafes varmı rica etsem ? , ben hamsterim ( suriye ) mutlu olsun istiyorumda benim için çok önemli bi konu

UmutLovato...
04.02.14, 10:16 PM
O zaman sana önerim Habitrail Cristal al :)

Nuansiyen
05.02.14, 09:03 AM
Teşekkürler gerçekten ğüzelmiş , Başka tavsiyesi olan varmı yoksa bu uygunmu

[Only Registered Users Can See Links]

HANNA
05.02.14, 12:05 PM
evet uygun.bunlara da bi göz atın.

Nuansiyen
05.02.14, 10:39 PM
bunların 1. güzel ama pahalı diğerleri kötü :S , yinede teşekkğür ederim yardımlarınız için belki ğün gelir bu acemi sorular yerine hamsterim hakkında sorular sorarım :d

HANNA
06.02.14, 08:37 AM
hamsterinizi alır almaz fotoğraflarını bizimle paylaşın.size başarılar.

Nuansiyen
06.02.14, 07:44 PM
tabikide , önce tavsiyene uyup araştırma yapiyim ve kendi kafesimi yapmaya çalısıyım bakalım olucakmı ama önce malzeme listesi yapiyim kafesi ben yapıcaksam içinde neler olmalı bana bu konuda da yadımcı olurmusun ciddi ciddi kafama yattı yapmayı düşünüyorum Şimdiden teşekkürler

HANNA
06.02.14, 08:13 PM
Tabii ki olurum.evet size şunlar lazım olmalı.suriye cinsi almak istiyorsanız her şeyin daha büyüyünü almak zorundasınız.
1.dönme çarkı.ama mümkünse büyük.böyle bi şey.
[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links])
2.bi ev.tabii ki büyük.
3.suluk.fark etmez küçük de ola bilir.ama bir az pahalısını alın.çünki ucuz suluklar damlatıyor.
4.yem kabı.ne isteseniz koya bilirsiniz.tabak falan böyle şeyler.
5.kemirme taşı.ama çok zaman hamsterler bundan kullanmıyorlar.
6.tabii ki talaş.
bunlar en esas şeyler.istərsəniz başka aksesuarlar da ala bilirsiniz.o tamamen size kalmış. kendiniz de yapa bilirsiniz.istərsəniz ileride linkleri size yollarım.

Nuansiyen
06.02.14, 08:26 PM
Çok teşekkürler odamda yerini ayırdım sayende yapıcam inanıyorum kendime ve sana duacıyım Allah senden razı olsun , planlamaya başladım :)

theseus
06.02.14, 09:59 PM
Hayırlı olsun şimdiden diyorum, olurda kafes konusunda çift katlı telli alırsan aman uyarayım kokuyu fazla yapar, üst kata da talaşı koymazsan oraya yaptığı pislik kokuyu veriyor da veriyor.

Nuansiyen
06.02.14, 10:12 PM
aklımda çok saol unutmam bunu kokarsa annem beni öldürür :D

HANNA
07.02.14, 08:59 AM
evet.doğru.benim de bi kafesim vardı.temilediyim 2 günden sonra kokmaya başlıyordu.onun yüzünden 3 günde bir temizliyordum.şimdi akvaryumda tutuyorum.haftada 1 temizlik yapıyorum.hiç koku felan yok.idrar yaptığı yeri de her gün temizliyorum.her zaman temiz kalıyor.ama kafesde temizlemek olmuyor.en iyisi plastik saklama kabı.

Nuansiyen
07.02.14, 09:12 AM
Çok yardımcı oluyosunuz Teşekkürler

HANNA
07.02.14, 09:14 AM
yardımcı oluyorumsa ne mutlu bana.

Nuansiyen
07.02.14, 07:47 PM
inan bana çok yardımcı oldun

MakeMeNix
08.02.14, 10:58 PM
Hamsterimın türü hakkında bilgisi olan var mı ?

Nuansiyen
09.02.14, 09:36 AM
Hiç bi fikrim yok ama kocaman :D

HANNA
09.02.14, 10:23 AM
suriye.

MakeMeNix
10.02.14, 11:51 PM
kocaman değil ya resimde öyle çıkmış ufacık :D

Nuansiyen
11.02.14, 12:04 AM
He :D borudan öyle çıkınca :D