PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ne olabilir

eer86
30.08.09, 08:12 PM
ya bnm tuborg geçen doğurmuştu işte burda yazmıştım..beslenmesi falan çok iyi bakıyorum kendimce:p haşlanmış yumurta nohut yoğurt falan veriyorum arada muz veriyorum bu arada canı sıkılırsa kafesin kapısını kemirmeye başlıo bnde bi 10-15 dk hamster topuna koyup gezmesini sağlıyorum kısaca tuborg da bişi yok yaptıklarımda bi yanlışlık yoktur umarım...
ama yavruların 2 tanesinde hani mesela elimiz kapıya sıkışır deride tırnakta falan kan toplar ya aynen öyle derilerinde sanki kan toplanmış gibi ya:( doğduklarında yoktu neden olabilir acaba? bu zamanlarda olur mu bilmiyorum ama hani tüyleri çıkacak da acaba o renk olacak die mi düşündüm ama bi sorıyım dedim sizlere:confused:

dark_moon
30.08.09, 08:35 PM
slm benım yavrulardada aynısı wardı sımdı 12gunluk oldular o ızlerden bende korkmustum ama tuyler cıkınca onlar acık renk oldu sımdı ve sankı ıkı renklermıs gıbı derılerı sarkık yerlerı daha bı koyu ama herhangı bı sorun oldugunu sanmıyorum hatta ayaklandılar gezıyolar kafeste goslerı kapalı halde salatalıklara bıle dalıyolar yanı bişey olmaz benımkılerın kı gıbıyse:D:rolleyes:

eer86
30.08.09, 08:43 PM
saol dark moon içimi rahatlattın valla bnde korktum acaba kötü bişi falan mı oldu die:(

dark_moon
30.08.09, 08:45 PM
ne demek ya bende olanı yazdım bende :rolleyes:aynen benimde odum kopmustu dısledımı acaba dıye sımdı annemle merakla beklıyoruz o koyu yerlerın rengını:)

fındık
31.08.09, 01:14 AM
neden kafesin demirlerini kemirirler ?

hamsteradmin
31.08.09, 02:23 AM
Çıkmak istedikleri zaman kemirirler :)