PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hamster admiin

köfte
30.08.09, 08:03 AM
:confused: hamsteradmin, sitede hamsterlarla ilgili sorulara yanıt veriyorsunuz. çok özele girmiyorsa ve girmeden ,hamsterlarla ilgili tecrübeniz veya bilginiz ne ölçüdedir ve mesleğiniz nedir? admin abimi, admin ablamı,yoksa admin kardeşminiz hangi konumda bilsek sizi :) başka başka adminlerde varmış sanırım daha önce bu sitede onlara ne oldu acaba, bu konular için kısa bir bilgi alma hakkımız var sanırım üyeler olarak değil mi?

hamsteradmin
30.08.09, 06:13 PM
Başka adminler yoktu onu nerden çıkardınız bilmiyorum ama site bana ait :) Yardımcı moderatör arkadaşlarımız var. Hamsterlarla ve diğer hayvanlarla ilgili tecrübem küçüklüğümden beri ve halen birçok hayvan beslememe, çeşitli forumlarda yıllardır vakit geçirmeme, araştırma yapmama, okuduklarıma, evimdeki hayvanlar nedeniyle fikir aldığım veterinerlere dayanıyor. Tanışma bölümümüzde yazdığım gibi kendimle ilgili özel bilgileri vermiyorum.

Sevgiler

köfte
30.08.09, 06:56 PM
yardımcılar olabilir,3-4 kişi görünüyordu site moderatöru olarak,bayandı sanırım profiline baktım en son mart ayında giriş yapmış,ve admin olarak ortalıkta başka kimse yok senden başka ,dedim diğerleri nerde,burdan yola çıkarak daha önceki admin ya da sorumlu arkadşlar nerde dedim.

hamsteradmin
30.08.09, 07:11 PM
: )) teknik ekibimiz de var, üyelerden de iki adet modumuz var.