PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Elime alamıyorum.

begüm.
11-08-2013, 12:36 AM
Yaklaşık 1 aylık olduğunu düşündüğüm bi hamsterım var. Bi de 6 aylık bi hamsterım olduğu için tahmini bi şey söyledim. Aldığımız pet shop sütten yeni kesildi demişti. Alalı yaklaşık 1 hafta oldu ama çok korkak olduğu için elimize alamadık. Sürekli ısırmaya çalışıyo. Onu ele nasıl alıştırabilrim? Diğerinde hiç böyle bi sorun yaşamamışım. Tipte bu.

Lulu
11-08-2013, 12:57 AM
Acele etmeyin zamanla, bi evine alışsın sonra size de alışacaktır 1 hafta kısa bir süre. Elinize bi şekilde onu çekin elinizi uzatıp almaya kalkıştığınızda korkup ısırmaya yelteniyodur. Poposil rulosunun içindeki kartonun içine girsin sonra diğer çıkacağı tarafa avucunuzu koyun avucunuza o çıksın sonra yine ruloyu koyun içine girsin diğer taraftan yine avucunuzu koyun avucunuza çıksın böyle böyle elinizin tehdit olmadığını öğrenecek.

begüm.
11-08-2013, 01:08 AM
Çok teşekkür ederim çok yaratıcı bi fikir :D bir hafta daha dursun alışsn o zaman deniyim ben bunu :D Bu arada bütün sorularıma siz cevap veriyosunuz :D onun için ayriyetten teşekkürler :D

Lulu
11-08-2013, 01:26 AM
Forumda genelde sorulara bi ben cevap veriyorum galiba kimse ilgilenmiyo siteyle bende elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum . Yardımcı olabiliyorsam ne mutlu :D

halil16
02-18-2014, 04:27 AM
Poposil :D 2 yerde denk geldi gülmekten öldüm. Ama gerçekten güzel bir yöntem.