PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2 gonzales yada tek syrian için hangi kafes?

egemen
08-29-2009, 06:10 PM
Yakın zamanda hamster almayı düşünüyorum. Bunun için 3 farklı kafes beğendim. Ben ilk başlarda tek gonzales yada robrovski. Sonra bunlardan 2 tane almayı düşünüyorum ama daha sonradan 2 tane syrian almak isterssem hangisi daha uygundur.,

NOT: Hepsini aynı anda değil dönem dönem besleyeceğim.

Kafesler: [Only Registered Users Can See Links]

[Only Registered Users Can See Links]

Mert K.
08-29-2009, 07:31 PM

bunda rahat 1 tane gonzales beslenebilir bence gonzales al ve bu kafes de besle ;)

hamsteradmin
08-29-2009, 07:46 PM
Önce ilk besleyeceğin hangisi veya hangileriyse onlara göre seç bu hayvanlar yaklaşık 3 yıl yaşıyor. Yeni bir hayvan için daha fazla alan ve yeni bir kafes gerekecektir, ilk beslediklerini başkasına vermeyi düşünmüyorsan tabi. O yüzden şimdiden gelecek hamsterların planını yapmak yerine ilk alacağın hamsterlara göre seç.

En sondaki kafes çok çok küçük ve üstten açılan bir kapağı var, kafalarıyla ittirerek kolayca çıkabiliyorlar. Linklerini verdiğin kafesler çok ideal kafesler değil, oldukça küçük kafesler. Bir gonzalese ancak yeterler.

pitbull34
08-29-2009, 10:06 PM
[Only Registered Users Can See Links] bu linkteki kafesten almanı öneririm çok güzel şahsen bende çok beyendim yakında banada suriye hamsterı hediye geliyo gonzales var bende arkadaşımın hamsterı yavruladı 1 tanesini bana göndericek ben olsam verdiğim linkteki kafesi alırım ..

egemen
08-29-2009, 10:40 PM
birazdan vereceğim linkteki kafese havalandırma deliği demiş buralara tünel takılırmı yada sitedeki alternatif tüneller?

ecm92
09-16-2009, 09:25 PM
bencde [Only Registered Users Can See Links] bu dahaii bunu al derim