PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Minik dostum Afacan :)

sanalad
09-06-2013, 12:25 AM
Aslında "Suriye Hamster" almak istiyordum.Bu siteden felan araştırmalar yaptım 1 hafta araştırdım ama bulamadım :( O yüzden kuş aldım :)

Adı Afacan :D

Fotoğrafları;

[Only Registered Users Can See Links]

[Only Registered Users Can See Links]

Yorumlarınızı alalım?

Not: İleride hamster almayı düşünüyorum :D

Wentolin
01-17-2014, 01:46 PM
Tünekler uygun değil tahta olmasını tavsiye ederim ayrıca o suluk olmamış o kaanarya sulugu geniş ağızlı alırsan daha rahat eder. gazeteyide sacın üzerine ser ayaklaarı kırılır

HANNA
01-17-2014, 03:50 PM
güzel.ama onu hiç eline alamıcaksın.alsanda elinden kaçıcak.tutulması zor bi hayvan.ben hiç kuşlardan hoşlanmam.

halloweenbugi
01-17-2014, 05:56 PM
Olurmu öyle şey kuşlar çok güzel evcilleştirilir ve hep kafesin dışında tutabilirsiniz benim 5 yıllık kuşum vardı geçen sene kaybettim baya kuvvetli bir bağımız vardı odamdan çağırırdım kuş salondan duyup gelirdi illa avcunun içine almanada gerek yok sonuçda :D ama evcilleşme konusunda hamsterdan daha iyidir bu arada kuş yaklaşık 3-4 aylık çok yavru değil burnun üstündeki siyah çizgiler kaybolmuş hafiften ondan söledim :) göz rengine bakarak da yaş tahmininde bulunabilrsin göz merceginin etrafı grimsi bir renk aldıgı zaman yaklaşık 7-8 aylıktır 1 yaşını geçmiş bir kuşun gözünün çeperleri bembeyaz olur bu arada kuşun erkek gibi tam net değil ama maviye benzettim ben açık mavi gibi eğer kahve tonuysa dişidir erkekler dişilerden daha güzel konuşur ki konuşma eğitimi vermene de o kadar gerek yok soruların falan varsa buradan sorabilrsin :)

HANNA
01-17-2014, 06:05 PM
keçmiş olsun.en yakın pet arkadaşı kaybetmek çok zor.

halloweenbugi
01-17-2014, 07:23 PM
Teşekkürler şimdi hamster a geçtim :) daha farklı bi duygu :D

HANNA
01-17-2014, 08:10 PM
benim de çok sevdiyim kedim öldükden sonra hamstere geçdim.o kadar ağladım ki.