PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hamsterım yıne kaçtı!! :(:'(

devran
08-29-2009, 02:41 PM
selam admin benm hamsterım sanırım 4.kez kaçtı.Dün gece yarısı bi takırtı tukurtu duydm ama uykumun arasında üstünde durmadm.Sabah kalktığımda yerinde olmadığını grdm:( Kafesinin bulunduğu odayı alt üst ettik yok..
Bu kaçmaların sebebi ne?? 3 kere bulduk.dördüncüsünde de işallah bulucaz.genellikle divanların altında oluo ama.. annem ablam hep beraber seferberlikle arıyoruz:) nasıl bulabiliriz? ve tekrar kaçmaması için ne yapabiliriz? bi yardım.teşekkürler.

Mert K.
08-29-2009, 02:44 PM
ilk önce kafesini deiştrmelisin. düzgün hamster kafesi almalısın. büyük ihtimal kafesin kapağını açıp çıkıodur kapağını geceleri telle sıkıştırabilirsin. ama düzgün hamster kafesi alırsan kaçmaz.

CooLMaSTeR
08-29-2009, 02:56 PM
hamsterlar kaçtımı genellikle 1 odada takılırlar diğer odalara gecmezler çoğunlukla .. sen her odanın bi köşesine havuş , marul falan koy arada bi kontrol et hangi odada yemde azalma varsa ordadır .. oyle bulursun ben oyle yapıyodum =) kafeside değişmen gerekiyo

hamsteradmin
08-29-2009, 03:09 PM
Aç kalıyorsa, sıkılıyorsa, en düşük ihtimal olarak da çiftleşmek istiyorsa kafesten kaçabilir. En kuvvetli ihtimal de canı sıkıldığı bir anda kolayca çıkmayı keşfetmiştir, güvenliği sağlam bir kafes alman gerekir.

devran
08-29-2009, 03:39 PM
aç kalması mümkün dill...can sıkıntısı muhtemelen..yada çiftleşme isteği..teşekkürler..