PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kararsız kaldım!!!

göksu33
21.07.13, 12:33 PM
Ben daha önce iki tane suriye hamster baktım. Zaten biri ölünce diğerini almıştım o da 2,5 yaşında öldü. Artık kafesin boş kalmasına dayanamıyorum ve yeni bir hamster istiyorum. Araştırmalarım sonucunda suriye ve roborovski hamster arasında kaldım. Suriyeyi isteme sebebim elime daha rahat alıp sevebilmem ama roborovski hamsterlar daha uzun yaşıyor. Roborovski hamster bakmış yada hala bakmakta olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim çünkü bakımının zor olduğunu okudum. Yardımcı olursanız sevinirim.:o:o:o

Lulu
22.07.13, 01:43 AM
Bakmadım fakat bizim ülkede bulmak biraz zor olduğunu biliyorum öyle petshop larda pek satılmıyor .

göksu33
22.07.13, 10:50 AM
Suriye hamster aldım. Bej renginde ve çok sevimli, yine de teşekkür ederim.

Lulu
23.07.13, 03:11 AM
İyi bi seçim olmuş hamster ınız ile güzel ve sağlıklı günler dilerim .

laydy'm
25.07.13, 08:15 PM
arkadaşlar biliorum alakasız ama cil heryere yazıyorum lütfn cevap verin arkadaşlar hamsterim gece kafesin kapağını açıp kaçmış alalı 1 hafta oluyor ama ilk kez kaçtı bu konuda acemi olduğum için çok korkuyorum ya lütfen ne yapmalıyım yardım acil

lhaykol
14.08.13, 06:26 PM
arkadaşlar biliorum alakasız ama cil heryere yazıyorum lütfn cevap verin arkadaşlar hamsterim gece kafesin kapağını açıp kaçmış alalı 1 hafta oluyor ama ilk kez kaçtı bu konuda acemi olduğum için çok korkuyorum ya lütfen ne yapmalıyım yardım acil

Evin merkez yerlerinde (banyo-salon-oturma odası ve mutfak) yiyecekler yığ elbet o oraya gelcek evde çok dikkat et fark etmeden basabilirsin ve sürekli o yiyecek yığdıgın yerlere bak. tahminmice 15-20dk da bulursun tabi evdende kaçmadıkça ayrıca karanlık ve dar yerlere bak bayılıyorlar... elinde bi havuçla gez derim çunku en sevdikleri yiyeceklerden biri.
--------------------------------------------------------------------
Arkadaşın sorusuna gelirsek robovski hamster bul bizde alalım geçen biri yeni petshop açmıs robosvki getirmiş 25 liradan satıyordu ve bu fiyat git gide artar.