PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yaz Sıcağı Ve Hamsterler

ahmt
07-04-2013, 09:36 AM
Merhaba arkadaşlar bu başlık altında hamsterlarımız yazdan korumak için neler
Yaptıklarımızı yazalım Ben başlıyorum:

Ben bilgisayar fanı ile kafesin üst kısmına mukavvadan tünel yapıp tünelin üstüne delikler açtım fanı her açtığımda içeriye klima gibi hava veriyor günde 3 kez açıyorum öğle akşam gece Yakında yapılışını ve planlarını yayınlayacağım...:D

Lulu
07-04-2013, 04:29 PM
Balkonda direk güneşe maruz bırakılmadıkça oda sıcaklığında ev içinde bi sıkıntı yaşayacaklarını düşünmüyorum aslında , ben daha çok yazın susuz kalmamalarına dikkat edilmesinin gerektiğini söyleyebilirim .
Tabi istanbul da hava extrem bi sıcak olmadığı için böyle söylüyor olabilirim izmir antalya manisa gibi sıcaklığın tavan yaptığı yerlerde durum nasıldır bilemiycem.

ahmt
07-05-2013, 06:08 PM
Antalyadada aynı sorun mevcut hayvan mayışıyor

speydy gonzales
07-14-2013, 07:03 PM
Benim sogutucu bozulmuştu bende aynısını yaptım sogutucunun fanından güzel oyuyo

lokumvebıdık
07-16-2013, 05:30 PM
Hemstırım adet oldu orkid yetiştiremiyorum,hangi pedden önerirsiniz..
Kanatlımı kanatsızmı

Lulu
07-16-2013, 09:57 PM
komik çocuk seniii .

speydy gonzales
07-16-2013, 10:31 PM
Gine lokum ve bıdık az öncede hamsterına hayat kadını diyordu

Lulu
07-16-2013, 10:35 PM
Burdaki bayan arkadaşları utandırmayamı çalışıyon napıyon anlamadım sana çok güzel bi laf söylerdim bende , senin zekanda biri ile sidik yarıştıracak yaşı çoktan geçtim lakin huyum kurusun tutamayacağım kendimi ne yap biliyon mu git annene sor. Aynı burda yazdığın gibi onun karşısında da utanmadan böyle konuşabileceksen okadar rezilsen ben soruna itina ile cevap vericem......