PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : hamsterım kulagını yıyo galıba :(

ayxu
08-28-2009, 04:44 AM
arkadaslar yardımcı olun lutfen pıtırı aldıgımda kulagı tamdı. ama aradan 2 hafta gectı bıgun farkettım kı kulagında mınık bı oyun vardı. bugun ıse baktıgımda o oyugun yanında bı tane daha olusmus. :( neden oldugunuda bılmıyorum. annemın soledıgıne gore temızlenırken tırnaklarınla yapıo olabılırmıs. bu konuda bılgınız varmı boyle gıderse kulagı kalmayacak :(:(

hamsteradmin
08-28-2009, 06:06 PM
evet kendisi bilmeyerek ya da bilerek yapıyor olabilir. gözlemlemeye çalış. kafesi paylaştığı bir hamster yok değil mi?

Mert K.
08-28-2009, 11:53 PM
kafesde başka hamster varsa o yapmış olabilir aksi takdir de kendisi veya başka biyere taktırmıştır korkucak bişey yoktur ölede hayatına devam eder rahatlıkla ;)

ayxu
08-29-2009, 07:30 AM
kafesde baska hamster yok free takılıo bızımkı :) tek basınayken bıle kafese sıgamayıpda bıyerlere takılıosa zaten ıkıncıyı ben hıc dusunmıyeyım :) sureklı ızlıyorum ama nasıl oldugunu daha kesfedemedım. sanırım yakında tek kulaklı hamsterım olacak :p cok tesekkurler arkadaslar

hamsteradmin
08-29-2009, 01:27 PM
: )) umarım bir daha yapmaz

jaferix
09-17-2009, 02:12 PM
Aç bırakma hayvanı kokulu yiyecekler koy onları yesin kokusunu alıp gelicektir hemen o zaman kulaklarını yemez