PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İlk deneyimim olucak.

Dimply
22.01.13, 07:34 PM
Merhaba arkadaşlar.Bayadır hayvan almak istiyordum.Çünkü hayvanların insanlardan daha iyi arkadaş olacağına inanıyorum :) Ve çok tatlılar hepsi.Hamsterlere özel bir ilgim var.Bayadır araştırıyorum,kişilerin kendi hamsterlerini paylaştığı videoları izliyorum.Bende bu cuma gününden sonra alıcam.Ya Eminönü'nden ya da Bakırköy'den ( istanbul )

Sadece birazcık tırstığım bi konu var.Hamster gibi hiçbi hayvana evimde bakmadım.Ve elime almaktan korkuyorum.Isırırlarsa korktuğum zaman onlara bir şey olur diye korkuyorum.Bu korkumu nasıl yenebilirim? Youtubede izlediğim videolarda çok tatlılar,kesin alıcam bu hafta.Rüyalarıma giriyor o derece :D Çok değişik bi ilgi var hamsterlara karşı bende.

Bir de suriye hamsteri almak istiyorum.Onlar çok mu büyüyor? Küçük istiyorum.Gonzales'lerde suriye gibi değiller.

Glceysf
23.01.13, 12:05 AM
Kesinlikle suriye almalısın. Çok büyümüyolar normal yani. Suriye çok uysal bi hayvandır ve küçük alırsan sana kolayca alışır. Canını yakmadığın ve uyurken ellemediğin sürece asla ısırmaz. Hatta kafesini açtığında kendi senin eline gelir :)