PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kafes ile ilgili

Cenk
27.08.09, 12:08 AM
ya arkadaşlar ben yakın bi zamanda hamster almayı düşünüyorum hiçbiyerde cevabını bulamadığım bi sorun var.

iki yada daha fazla katlı hamster kefeslerinde her katının(en alt hariç) tabanına talaş koymak gerekirmi?

üst katlara talaş koymak gerekmiyosa hamsterım üst katlarda çiş yaptığı zaman ,kokuyu nasıl engellerim , hijyeni nasıl sağlarım?

arkadaşlarım sadece talaşa yaparlar diyor ama forumda okuduklarıma göre çarkına ,yuvasınada yapıorlarmış. çok merek ediyorum ,cevaplarsanız sevinirim.

toLqa
27.08.09, 12:10 AM
Talaşı Sadece En Alt Zemine Sermelisin Zaten Üst Katlara Seremezsin Yerlere Dağılır Tabanı En Alt Gibi Çukur Olmadığı İçin :)
Tuvalet Konusuda Şöyle, Hamster Kafeste Kendine Bir Yer Belirler ve Hep Aynı Yere Tuvaletini Yapar, Sadece Hamilelik Sırasında yada Hasta Olduğunda Tutamayıp Farklı Yerlere Yapabilir

SevgiLer

dark_moon
27.08.09, 12:15 AM
slm benım de kafesım oyle olanlardan sadece alt kata serebılıyosun tolga nında dedıgı gıbı olmuyo ustrlere sacılıyo zaten en alt katta koseye yapıyolar ama benımkıler 3 katta da koseye yapıyolardı bende bı bez parcasını koydum oraya ona ypıyolar kırlenıncce de atıyorum gıdıyo :Dyenısını koyuyorum

Cenk
27.08.09, 12:20 AM
çok saolun

toLqa
27.08.09, 12:21 AM
Görüldüğü Üzere Çareler TükenmiyoR... :D

dark_moon Snn ismini bilmiyorm nickinle hitap edeyim :) yavruların ne alemdeler tüylendiler mi ? bnmkilerden 1 gün önce dünyaya gelmişler ve haliylede gelişmeleri senden takip edebiliyorum :D

dark_moon
27.08.09, 12:47 AM
ne demek her zamn sadece yaptıgımı anlattım :) bu arada adım şebnem tolga ewet yenı resımlerını koymustum hem albumde hem topıkte war o kadar tuylendıler sanırım 1 tanesı kesın sarı ama daha dıgerlerı beyaz gıbı daha resımlerde oyle gözüküyo ;)

toLqa
27.08.09, 05:48 AM
Hmm Aslında bnmkilerinde çoğu beyaz gibi gözüküyor şebnem :) ama ben en çok siyah olsun isterim... Keşke bnm elimde olsa rengarenk yapardım hepsini :D