PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tekrarlayan sorun..

dream
26.08.09, 03:27 PM
iyi günler, hamsterım tahminen 3-4 aylık ilk aldığımda hiç sorunumuz yoktu yani istediğim gibi elime alıyodum koltuğa filan koyuyodum sonra bir ara tüyleri döküldü o zaman elimi uzattığımda hart ısırıyordu.1 hafta tüyleri çıkmaya başlayana kadar elime almadım.daha sonra düzeldi gül gibi geçinip gidiyorduk şimdi aşırı bir merak var elimde durmuyor kıpır kıpır koltuğa koydum hemen girişti kumaşa..ısırmak istiyor sürekli birşeyleribelki kemirir diye mısır filan koydum olmuyor avucumun içinde kafasını etkisiz hale getirmem gerekiyor ne zaman normal bir hamster ve sahibi ilşkisine giricez merak ediyorum doğrusu??:(

hamsteradmin
26.08.09, 06:14 PM
Çiftleşmek istiyor olabilir mi? Erkek mi?

dream
26.08.09, 11:16 PM
kız sanırım bu gün biraz üstüne gidiyim dedim sabah abimin elini ısırmış akşamüstüde benimkini ısırdıelimi kafesin dışından bile yaklaştırsam hemen çıkarıyor ağzını tellerden.ne oluyor ya:confused:?????çok sıktı bu durum beni

Pasa123
26.08.09, 11:22 PM
Ohoo Benim Hamster Isırdımı Kanatıo ;)

CooLMaSTeR
27.08.09, 12:50 AM
enerjisini atamıyodur hamiş ... hergün 30 dk ı ayır ve bırak evin içinde gezsin.. ama takip et .. sona al kafese geri koy bole biraz tekrarlarsan sakinleşir ..

hamsteradmin
27.08.09, 03:17 AM
hamster topu alırsan evin içinde aramaya çıkmak zorunda kalmazsın öyle daha rahat atar enerjisini.

dream
27.08.09, 12:38 PM
hamster topu alıyım o zaman en kısa zamanda..:)

murat
27.08.09, 01:14 PM
ben hamster topu aldım ama hiç kullanışlı değil dışkıları ve idrarı deliklerden çıkıyor :( ben de ayaklı hamster topu olarak kullanıyorum xD