PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yardım İstiyorum :(

Alper62
12.09.12, 06:01 PM
Merhabalar , Hamster almak istiyorum.Tek olarak bakacağım.Tek kalmaya yatkın bir tür önermenizi istiyorum yani.Sürekli ilgilenebilirim.Sıcak kanlı ve daha sakin olmasını istiyorum.Biraz araştirdim tek bakıcaksanız kız olmasını öneriyoruz gibi bir ibareyle karşılaştım.Kızlarda biraz daha sinirli oluyormuş napsam bilemedim.

Ataberk
12.09.12, 06:24 PM
eğer sakin uyumlu bir hamster istiyorsan suriye hamsterini öneririm elde tutmak istiyosan suriye all eğer oynak çok hızlı elde tutlması zor ama bi okadarda sevimli bi hamster istiyorsan gonzales derim ama suriye al sen daha sakin ama tüm gün yatarlar sen bilirsin :)

Alper62
12.09.12, 07:02 PM
Degerli yorumun icin tesekkur ederim.Peki erkek almam bir sorun teskil eder mi?Erkegin mutlaka ciftlesmesi lazim ciftlesmezse ciddi saglik problemleri yasayabilir diye duydum ama?Aslinda ciftte alabilirim ama bilmiyorum cok kararsizim :( Cinslerin renk ozellikleri fark ediyormu?Beyaz ve kahverengi karisimi cok tatli duruyorda :o

Ataberk
12.09.12, 09:48 PM
kardeşim eğer çifşleştirmek istiyosan gonzales al derim suriye hamsterleri 2 taneyi kafese koyarsan çok büyük bi kavga çıkabilirir berki hamsterlardın bri ölebilir ama gonzalesler kavga çıkarmaz nadirendir

Ataberk
12.09.12, 09:48 PM
suriye hamsterleri zaten tek yaşamayı severler çiftleştirmek istoysan gonzales al sana kalmış kardeşm :)

Alper62
12.09.12, 10:11 PM
Tam istediğim gibi :o peki erkek alsam bir sıkıntı olurmu ? illa çiftleşmesi , çiftleşmezse hastalanma gibi bir sorun varmı.Sizide çok oyaladım değerli yorumlarınıza cok teseküürler

Ataberk
12.09.12, 11:48 PM
yoo bişi olmaz :) tam tersine erkek daha uyumludur nadiren ısırır canını yakarsan oda :D

Alper62
13.09.12, 12:11 AM
Bende sakin ve uyumlu oldukları için erkek tercih etmeyi düşünüyordum.Tşk ederim :)

qweroo
13.09.12, 11:04 PM
süriye erkek al bende kızı var çok yaramaz :) biyerde okudum erkekler daha uysal kızlar daha hırçın oluyormuş

Alper62
15.09.12, 11:52 AM
Evet bende gördüm :) tşk ederim pazar günü alacağım inşallah.