PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Minik hikmet'imin cinsi nedir?

sPoxyC
07-31-2012, 06:22 AM
Merhaba arkadaşlar. Adım Onur. Yeni katıldılm benide aranıza almanızı çok isterim. 5 ay önce bir hamster almıştım ama pek fazla ilgilenmiyordum. Petshop sahibi ilgiyi fazla seven hayvan değildir koy kafesine bi köşeye o orada yaşar demişti. Fazla ilgilenmen hayvan için iyi olmaz demişti. Bende uzaktan izliyordum sadece sonra bu forumu gördüm ve biraz araştırdım ki 5 aydır Hikmet'ime çok haksızlık etmişim. Şuan bunu yazarken bile koltuğumun üstünde geziyor. Benim merak ettiğim Hikmet'imin cinsinin ne olduğu bana bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa çok teşekkür ederim. Forumdan bir arkadaş Roborovski olabileceğini söyledi ayrıyetten ona buradanda teşekkür etmek isterim.

İşte buda benim oda arkadaşım Hikmet. Miniğimi çok seviyorum :)
[Only Registered Users Can See Links]

keneticc
07-31-2012, 06:30 AM
aynen roborovski dir büyük ihtimalle.

sPoxyC
07-31-2012, 07:12 AM
peki roborovskiyi nasıl eğitebilirim nelerden hoşlanır ona nasıl davranmalıyım

hamterrr
07-31-2012, 09:26 AM
güldürmeyin beni robo değilki bu bildiğimiz gonzales robo ihtimali hiç yok roboya benzemiyo
classik cüce rus (gonzales)

sPoxyC
07-31-2012, 09:30 AM
güldürmeyin beni robo değilki bu bildiğimiz gonzales robo ihtimali hiç yok roboya benzemiyo

eminmisin gonz. olduğuna ona göre bakıcam özelliklerine :) bide biraz yardımcı olurmusun? nasıl eğitebilirim nasıl besleyebilirim nasıl oynatabilirim?

ayrıca elimde hiç durmuyo sürekli hareket halinde koluma tırmanıyo yere atlıyo ve çok hızlı

sPoxyC
07-31-2012, 09:33 AM

campbell cüce rus hamster'ına baktım ve evet benim hikmetiminde sırtında siyah bi çizgi var sanırım haklısın :)

hamterrr
07-31-2012, 09:33 AM
[Only Registered Users Can See Links] bu bir robo dur renklerin benzedeğini sanabilirsiniz ama küçük bi ayrıntı robonun gözünün üstü beyaz olur yani kaşı ama seninkininki siyah

sPoxyC
07-31-2012, 09:39 AM
[Only Registered Users Can See Links] bu bir robo dur renklerin benzedeğini sanabilirsiniz ama küçük bi ayrıntı robonun gözünün üstü beyaz olur yani kaşı ama seninkininki siyah

farkettim yardımın için çok teşekkür ederim.:)

bide "nasıl eğitebilirim nasıl besleyebilirim nasıl oynatabilirim?" için yardımcı olabilirmisin ?

hamterrr
07-31-2012, 09:41 AM
zaten alışmış olmalı sana koşması gonzalesin kendi özelliğidir istediğin şekilde oyna ama zarar verme

sPoxyC
07-31-2012, 10:16 AM
zaten alışmış olmalı sana koşması gonzalesin kendi özelliğidir istediğin şekilde oyna ama zarar verme

teşekkür ederim