PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hamster kafes temizliği

orhan
27.07.12, 06:59 PM
hamsterlarımı yeni aldım dolayısıyla pek alışmadılar daha yavaş yavaş elimle besliyorum daha bugün aldım şimdi ben kafesi temizlerken hamsterları nereye koyucam daha alışmamışlarken nası alıcam elime bunu bilmiyorum :D

kraler1
27.07.12, 07:01 PM
hamsterlarımı yeni aldım dolayısıyla pek alışmadılar daha yavaş yavaş elimle besliyorum daha bugün aldım şimdi ben kafesi temizlerken hamsterları nereye koyucam daha alışmamışlarken nası alıcam elime bunu bilmiyorum :D

Seninde dediğin gibi daha yeni almışsın hemen kirlenmez kafesleri bir hafta kadar bekle hem onlar sana alışsın sonra elinle alıp küçük bir kaba koyarsın kafeslerini temizlerken

HazaliM
27.07.12, 08:12 PM
Yeni aldıysan bir iki hafta pek kirlenmez zaten. Temizlik yapacağın zaman henüz eline alışmamislarsa hamsterlari krem kutusuyla kafesten alıp daha geniş bir yoğurt kutusuna koyabilirsin :)

Alialp
27.07.12, 09:11 PM
Tırmanabilecekleri bir kaba bisküvi koy bir parça.Kabı ona göster içine girsin sonra kafesi temizle çok kokuyorsa :D

orhan
27.07.12, 10:19 PM
şimdi sadece temizlik değil bi de durum yeni kafes siparişi verdim internetten minik bi kafesti bu o kafese sokma olayı da var :D o iş nasıl olucak :D