PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fare

canberk seçal
07-25-2012, 09:59 PM
İzmirde bazı petshoplarda bu klasik beyaz tüylü, kırmızı gözlü. Bilimsel araştırmalarda kullanılan farelerden gördüm. Bunları beslemekle bir hamsteri beslemek arasında bi fark olacağını düşünmüyorum.Doğru mu düşünüyorum. Sizce öyle bir şey almak mı daha iyi yoksa bildiğiniz hamster mı?

Alialp
07-26-2012, 12:26 AM
Onlar kobay fareler,hamsterlardan farkı pisliklerini her yere yapabiliyorlar.Bazı petshopcular bilgisiz insanları yetişkin suriye hamsterı diye kandırmaya çalışıyor.Kobay fareler oldukça pis olur hiç tavsiye etmem şayet yapacağınız bir deney yoksa.Suriye hamsterından daha kuvvetli ısırdıklarınıda söylemeliyim.
Asla ve Asla kobay fare almanızı tavsiye etmem.Hamster En iyisidir candır :)

HazaliM
07-26-2012, 09:04 AM
Kayserideki bütün petshoplarda albino hamster var. Hepsi gonzales diyor ama bu yazıyı okuyunca şaşırdim. Acaba onlar kobay fareler midir?

canberk seçal
07-26-2012, 03:09 PM
Kayserideki bütün petshoplarda albino hamster var. Hepsi gonzales diyor ama bu yazıyı okuyunca şaşırdim. Acaba onlar kobay fareler midir?

Kobay fareleri daha sportif görünüşlü oluyor. daha az tüye sahipler. Albino hamster da olabilir tabi.

melisJD
09-02-2012, 03:13 PM
Uzun kuyruğu varsa kobay faresidir hamsterlarda kuyruğunun olacağı yerde minik tüylü çıkıntı olur tavşan gibi

srecnoo
12-22-2012, 09:01 PM
Uzun kuyruklu kobay farelerinin satıldığını düşünmüyourm denkte gelmedi gelmedi açıkcası beyaz ve kuyruksuzsa kesinlikle kobay değildir beyaz olması sizi yanıltmasın çünkü kobaylarda uzun kuyruk hemsterlerde ise kuyruk yoktur beyaz ve kuyruksuzsa kesinlikle hemsterdir