PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bir Pittbull'un Ağzından...


h_a_m_s_t_e_r
07-18-2012, 05:43 PM
BEN NE KATİLİM NE DE CANAVAR HERŞEY ONUN SUÇU

Sıcacıktı olduğum yer. Yanımda bir sürü bana benzeyen hareketli kımıl kımıl bir şeyler vardı. Benim gibi ses çıkartıyor benim gibi kokuyorlar. Sanırım bunlar kardeşlerim olsa gerek. İşte annem de geldi, şimdi uzanacak ve memelerinden süt emmemize müsaade edecek. İşte, koşturmaca. Keşke yürüyebilsem. Offf çok acıktım. Ha gayret yakalayacağım bir meme vee işte anneciğimizin ılıcık sütü bana çok iyi gelecek. Bu insanlar galiba annemin ailesi. Tabii bizim de. Ne güzel, bizi çok seviyorlar. Baksanıza üşümeyelim diye altımıza şilteler bile koymuşlar.

Günler çok hızlı geçiyor. Hele bir köpekseniz, daha da hızlı. Artık yürüyüp koşturabiliyorum. Bütün gün kardeşlerimle tepişiyoruz oynuyoruz eğleniyoruz. O insanlarla da oynuyoruz. Biz çok küçükken bize iyilik yaptıkları için onlara sevgi gösterisinde bulunabiliyorum. Çok güzel çok mutluyum. Ayrıca meme emmek için annemin yatmasını beklememe gerek yok. Acıkınca yakaladığım yerde yapışıyorum. Hhe hhee Ohh ohh, bu insanlar da bize çok güzel mamalar hazırlıyorlar. Annem duymasın ama onun sütünden daha lezzetli. Sanırım kaynağı şu çuval. Bir yakından baksam fena olmaz. O da ne aman tanrım bir sürü mama, biraz sert ama çok güzel.. Bol bol yiyeyim. Opsss, yakalandık. Amaan enseme yapışıverdi bir el. HAYIR da ne demek? Galiba yanlış bir şey yaptım. Neyse artık o çuvaldan uzak durmalıyım, zaten onlar veriyor bana.

Bu gün kardeşlerimden 2 tanesini bir adam alıp gitti. Nereye götürdü onları acaba ne zaman geri gelecekler? Şimdiden çok özledim onları. Ama günler geçti geri gelmediler. Galiba başka bir sahibe verildiler. Canım kardeşlerim, umarım bir gün karşılaşırız. Derken diğerleri de tek tek ayrıldı evden, yeni sahipleri ile birlikte. Sadece kız kardeşim ve ben kaldık. Tüm günümüzü muzurluk yaparak geçiriyoruz.

3 ay oldu doğalı. Kardeşlerim acaba ne yapıyor, annemi ve bizi özlüyorlardır derken Genç bir adam beni kucakladı, sevgi dolu gözlerle baktı bana. Karton bir kutuya koydular beni. Üstüne birkaç delik açılmış kapağı kapalı zifiri karanlık bir yer. Galiba bu da benim yeni sahibim. Umarım annemin sahipleri kadar iyi biridir.

Nerdeyim burası çok sarsıntılı, midem bulanıyor. Havasız da kaldım. Sarsıntılar kesildi ve kutu açıldı, beni kucakladı. Burası neresi, nerdeyim, aman tanrım her taraf insan kaynıyor. Bir kapıdan içeri girdik. Beyaz önlüklü bir insan. Sen de kimsin yahu? Garip bir masaya koydu beni. Ne yapıyor öyle, o elindeki de ne ? Off canım acıdı. Ya, bişi batırdı bu manyak bana. Ah bir kafamı çevirebilseydim görürdün gününü. Şimdi de yiyecek bişi verdi. Sanırım bu iyi bir şeydi. Sahibim beni kucakladı, bu sefer kutuya koymadı. Yine sallanıyor. Bahçeli bir eve geldik. Eski evime benziyor. Artık burada yaşayacağım galiba. Güzel yer, gezinmem için saldı beni, bahçeyi biraz kolaçan edeyim. İşte yatacağım yer burası. Tahta küçük bir ev çok güzel sağol sahip. Heeyy dursana, dur yapma, aaaa çıkart bu şeyi boynumdan. Off rahat bırak beni, bu da ne, amanın bağladı beni buraya. Heey nereye gidiyorsun, hooppps beni burda bırakmasanaaaaa

Hava karardı, soğudu da. Dur biraz inleyim annem hep bakardı. Heheee,işte geliyor. Off, ahh, aman, noluyor niçin vuruyorsun. Yapma ne olur. Lütfen Yaa niçin dövdü beni şimdi bu yaa.. Kötü bişi yapmadım ki sadece onu çağırmak istedim. Çok korktum, tek başıma üşüdüm de. Neyse galiba alışmalıyım yalnızlığa.

İki aydır birlikteyiz. Geceleri hep yalnızım. Havladığımda beni gelip dövüyor. Ben de artık çağırmıyorum onu. Duvarların ardında bir şeyler olup bitiyor ama ne? Ayrıca sık sık beyaz önlüklü insana götürüyor beni. Habire iğne kakıp duruyor. Alıştım artık, koymuyor. İşte yine beyaz önlüklüklü insan. Yine iğne yapıyor. He he acımadı kii, acımadı kii, acıma.. acı aa Noldu, nerdeyim, offf sanki üstümden tır geçmiş gibi. Hıı, o da ne, kafamdaki sargılar, kulaklarımda ki ağrı da ne, aboovvvv kuyruğum kuyruğuma ne oldu? Gitmiiiş, kuyruğum yok, ben şimdi nasıl dengeli koşacağım, sahibime nasıl sevgimi göstereceğim? Neden kestiniz kuyruğumu niçin? Sizin kollarınızı kessek hoşunuza gider mi? Ben kuyruğumu çok seviyordum. Canım sıkılınca kovalamaca oynuyorduk. Niçin kestiniz onu?

Yine evdeyiz. Bağladı beni, yemeğimi artık fazla fazla veriyor. Suyuma da renkli küçük şekerler atıyor. Suyun tadı bir garip geliyor. Diğer köpeklerin sesini duyuyorum. Onlarla konuşacağım ama havlarsam dayak yiyeceğim. En iyisi sus otur aşşağı. Yine beyazlı insan. Yine neremi keseceksin!!!!! Aaa sargılarımı açıyor. Oooo kulaklarım, onlar da kesilmiş. Vaay karizmatik olmuş. Ama doğal halim daha güzeldi. Hadi yine eve

Eee, niçin kulube değil? Beni niçin burda yatırıyorsun? Girmem ben oraya, hayır, ıhhh girmicem işte. Vurma bee, girmicem, bana ne off ahhh. Üstüme kapandı kapılar birden. Kapkaranlık, korkuyorum, niçin buradayım? Havlıcam işte, bağırcam avazım çıktığı kadar. WOW WOW WOW derken kapı açıldı. Beni dövüyor yine elinde kalın bir şeyle, habire vuruyor bana. Ne olursun yapma lütfen, yalvarıyorum sahip, dövme beni. Bilmiyorsun ki istesem o bana vurduğun kolunu parçalayıp un ufak edebileceğimi. Ben seni böylesine severken niçin bana vuruyorsun. Yine kapı kapandı karanlıklara büründü ruhum. Ne zamandır buradayım, bilmiyorum ama ışıklar sızıyor aradan. Karnım çok aç. Neden bana hala yemek vermedi?

Günler günleri, haftaları kovalıyor, büyüyor, gelişiyor ve güçleniyorum. Beni sık sık o karanlık yere kapatıyor. Bazen günlerce orda kalıyorum yemek de vermiyor. Ağaca astığı o lastikleri ısırmam için beni zorluyor. Yapmazsam da odunla dövüyor. Sokaktaki kedilere köpeklere saldırmam için bana emir veriyor. Yapamam, onlar benden zayıf, acizler. Nasıl onlara kıyarım, onlar da can, derken kafama şaplağı yiyorum. Zincirimi gevşetti, saldırma zamanı. Kanın kokusu da, tadı da iğrenç. Kendimden utanıyorum..! Ama sahibim böyle istiyor, yapmak zorundayım. Yoksa bana kızacak, vuracak. Artık eskisi gibi güzel mamalar vermiyor. Bu çiğ kemikler kanlı kanlı çok iğrenç. Ama alışmak zorundayım, yoksa aç kalırım.

Büyüyorum hızla, 1 yaşında kocaman genç bir delikanlıyım. Tabii bu süreç zarfında bir sürü köpek ısırttı bana, ne acı bir şey. Lastikleri, kütükleri ne isterse ısırıyorum

Bugün garip bir yere götürdü beni. Bir sürü bana benzeyen köpek var. İçeri girerken, kenarda yaralı bir köpek gördüm. Başında birkaç adam konuşuyorlar. Bir odada bekliyoruz sahibimle. İçeriden insan sesleri ve köpek hırıltıları geliyor. Acaba neler oluyor? Sahibim çekiyor tasmamdan gidiyoruz bir insan kalabalığının içine. Beni izliyorlar, bize bakıyorlar ve karşımda da başka bir köpek. Çok kötü bakıyor bana. Sahibim kayışımı çıkardı. Saldır oğlum, hadi oğlum ateşliyor beni. Karşıdaki de aynı şekilde köpeğine telkin veriyor. Dövüşmemi istiyor benim. Yapamam ben kimseyi incitemem, istemiyorum bunu yapmayı. Salıverdi üzerime köpeği. Ben dövüşmek istemiyorum!!! Kafesin içinde bir sağa bir sola kaçıyorum. Yapmıcam işte dövüşmeyeceğim. Birkaç dakikalık kovalamaca ardından, sahibi aldı köpeğini üzerimden. Benim sahibim ise çok kızgındı, beni oracıkta dövmeye başladı. İnsanlar alaylı alaylı bakıyor bana, çok utanıyordum. Eve geldik ve beni yine karanlık yere kilitledi. Birkaç gündür buradayım. Aç susuzum, acaba iyi mi, onun için endişelenmeye başladım. Gelip dövmesine bile razıyım. Bu gün erken saatlerde geldi yanıma. Beni arabasına koydu ve gidiyoruz. Yine köpeklerin dövüştüğü o yerdeyiz. Sıram geldi kafesin içi, kan olmuş her bir köşesi. Bu sefer kaçmamalıyım, sahibimi küçük düşürmemeliyim. Ama kendim istediğim için değil. Sahibim istediği için dövüşüyorum.

İşte zamanı geldi, bıraktılar bizi. Rakibim oldukça diri bir köpek. İlk anda aldığım göğüs darbesinin ardından, üzerime çıkmaya çalışırken yakalayıverdim boynundan. Bırakamam, bırakırsam saldıracak. Savurmaya başlıyorum. Sahibim mutlu gibiydi kazanmıştım. Başımı okşadı, sevdi beni, yaptıklarım hoşuna gitmiş olsa gerek. O akşam kulübede yattım. Bolca yemek verdi bana. Anladım ki kavga ettiğim zaman beni çok seviyor.

Yine o yerdeyiz. Bu gün beni dövüştürecek yine. O lanet kafesteyiz, başka bir köpek ve sahiplerimizle. Karşımdaki biraz yaşlı bir köpek. Şampiyon diye haykırıyorlar onun için, her ne demekse? Başlıyoruz. Bir altta bir üstte, dişleri kah kalçamda kah ensemde. Yenilemem, sahibimi üzemem. Yine kazandım. İşte sahibim benimle övünüyor, beni sevip yere göğe sığdıramıyordu.

Defalarca girdim o kafese. Acıyorum ama mecburum, keşke bunu yapmak zorunda olmasam. Sahibim öyle istiyor, mecburum. Zaman geçiyor. Bir sürü dövüş kazandım rakiplerimden, önümde ölenler oldu. Ama bu, sahibimi hep mutlu etti. Onun mutluluğu için her şeyi yaparım. İstemediğim bir şey olsa bile. Şampiyon, şampiyon diye artık insanlar bana haykırıyordu. İyi bir şey olmalı bu.

Artık karanlığa kapatılmıyorum. Sahibimin istediği gibi bir köpek olmuştum. Gece kulübemde yatıyorum. Açık bir hava, ortalık sessiz. Sahibim evde yok, halen dönmedi. Bir ses duydum galiba, o geldi. O da kim bu bir yabancı. Hey sen, şşşttt alooo, baksana, hey çık bahçemden kardeşim sana diyorum Bana bakıyor umursamaz bir biçimde ve yoluna devam ediyor, kapıya yöneldi. Heey oraya giremezsin, orası sahibimin evi, çık çabuk dışarı. Onu engellemeliyim, lanet olsun şu zincire. Kurtulmalıyım yoksa eve zarar verecek, sahibim bana kızar, evi bana emanet etti. Zorluyorum zinciri, daha da fazla hızlı çekiyorum. Tekrar tekrar zorluyorum, derken kırıldı zincir, kurtuluverdim. Var gücümle üstüne atladım o insanın. Bacaklarından kollarından ısırıklar alıyorum. Bana karşı koyamazsın ki sen. Artık durdu, hareket etmiyor. Kazandım, yine rakibimi alt ettim. Sahibim görünce benimle gurur duyacak.

Fakat işler umduğum gibi gitmedi, bana çok kızdı. Onu çok zor duruma soktum galiba. Mavili insanlar var burada. Işık saçan araçlar. İşte yine o beyaz önlüklü geldi. Beni bir kafese koyup götürdüler. Vahşi diyorlar, yaratık canavar. Ben bunları yapmayı hiç istemedim ki. Sahibim istedi benden bunları, bana öldürmeyi o öğretti. O emretti. Ben de isterdim diğer köpekler gibi sahibimle parklarda gezinmeyi. Çocuklarla oynamayı. O bana böyle olmayı öğretti. Ben katil değilim, canavar değilim, sahibim istedi öyle yapmamı, ne olur bana kızmayın. Hor görmeyin beni. Hep hoşuna giderdi kazanmam, şimdi ise kızdı. Bir başıma, ondan uzak bir kafesteyim. Ortalıkta bir sürü önlüklü var. Uyutmak diyip duruyorlar ne demek bu?

Birkaç gün geçti. Kafesimle beni bir yere aldılar. Önlüklülerden biri geldi yanıma, yine o şeyi batırcak bana. Hiç kasma kendini adamım, acımayacak. He hee, acımadı işte bak. Aman tanrım neler oluyor. Gözlerim kararıyor. İçim ürperdi birden. Kaslarım çelik gibi oldu, kımıldamakta ve nefes almakta güçlük çekiyorum. Kalp atışlarım hızlandı, soluk almak zorlaştı iyicene. Uyutmak!!! İşte bu olsa gerek. Canımı alıyorlar. Son yaptığım, galiba çok kötü bir şeydi. Cezası bu kadar büyük. Öylece hareketsiz yatıyorum. Nefes alırken ciğerlerim yanıyor. Nerdesin sahip? Son anlarımda niçin yanımda yoksun? Ben hep senin istediğin gibi bir köpek oldum, istemeden de olsa her dediğini yaptım. Sen ise beni bu zor anımda yalnız bıraktın. Sahip nerdesin, lütfen gel. Lütfen.(İnternet Alıntısıdır)

cixmen10
07-18-2012, 06:27 PM
çok duygulandım :(

h_a_m_s_t_e_r
07-18-2012, 06:30 PM
Bende En az 5-6 Kez Okumuşumdur Bunu , Her Okuduğumda Gözlerim Doluyor :(

Casper754
07-18-2012, 07:32 PM
ufff yaaa :( :( :( :( :( insan olmaktan utanıyorum :( :( :( :( :(

Alialp
07-20-2012, 04:47 PM
Şimdi okudumda bunları yapanlar gerçekten var.İnsanı üzüyor fakat gerçekten pitbul doberman tarzı köpekler belli bir yaştan sonra yani labaratuvar köpeklerinden bazıları çıldırabiliyor :/

VictoryAndGlory
07-21-2012, 05:41 PM
O değilde, YouTube'da bir video izlemiştim 3 ay kadar önce.Hamstera bir düzenek kurmuşlar, az öne de havuç koymuşlar.Hamster havucu almaya gidiyor, bir adım atıyor ikinci adımı atıyor üçüncü adım derken PAT! Paramparça oluyor.