PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : önemli bilgilendirme

hamsteradmin
02.07.12, 08:11 PM
Merhaba Sevgili Arkadaşlar,

Güzel ve paylaşımcı bir topluluk olduğumuz için mutluluk duyuyorum. Herkese bizimle olduğu için sevgiler ve teşekkürlerimi sunarım.

Aşağıdaki birkaç konuya dikkat etmenizi rica edeceğim:

1. Hamsterim.com'da, her sitede olduğu gibi, birçok garip gündelik olay olabilmektedir, kendini admin ilan eden üyeler, ilan vermeye çalışanlar, başka sitelere üye taşımak için uğraşanlar vs bulunmaktadır. Bu üyelerle ilgili gereken işlemleri yaptık, yapacağız. Gerekirse yasal süreçleri de başlatabilecek altyapıya sahibiz. Hamsterim.com'un tek sahibi ve admini Hamsteradmin'dir. Bundan başka kişilere itibar etmeyiniz ve böyle durumları bize bildiriniz. (Moderatör ibareli kişiler hariç.)

2. Banladığımız kişileri takip edebilmekteyiz. O nedenle banlandıysanız tekrar üye olmak için yorulmayınız, kim olduğunuzu biliyoruz ve yeniden üye olduğunuzda banı yenilemekteyiz.

3. Bu topluluk, benim kaleme aldığım temel ve özgün bilgilerin ışığında, üyelerin kendi kendilerine büyütecekleri biçimde tasarlanmıştır. Sizlerin yazdığınız her yazı, her bilgi değerlidir. Sürekli online olması gereken bir admin, danışman insan algısı Hamsterim.com'a uygun değildir. Biz, birikimsel bilgiye değer veriyoruz, üyeler yazdıkça sitemiz zenginleşiyor.

Bu notları bilginize sunmak istedim. Sevgilerimle

Hamsteradmin

cixmen10
02.07.12, 09:12 PM
hm şimdi anlıyorum.bi arkadaş vardı imzasında'da adminden sonra en yakın kişi falan yazıyordu.demek ki ondan banlandı yazık ya herkese yardım ediyordu ama EN İYİ SİZ BİLİRSİNİZ.

denizlili29
03.07.12, 01:18 PM
Adminin yaptığı doğru bir davranış bence adminden daha fazla online kalıyorum falan yazarak admin i küçük düşürmeye hakkı yok ve amacı insanlara yardım etmek değil mesaj sayısını arttırmaktı :S

cixmen10
03.07.12, 01:54 PM
oda olabilir ama bence öyle birisi degildi .s

cixmen10
03.07.12, 02:00 PM
hadi gereksiz mesaj yazsa yardım etmese anlarım ama yardım ediyordu.hemde mesajları çogalıyordu yardım etmesi iyiydi.

arda999
03.07.12, 04:26 PM
cixmen10 doğru söylüyor amacı mesaj sayısını arttırmak değil yardım etmekti

denizlili29
03.07.12, 05:09 PM
Herkesin görüşü ayrı :)

hamsteradmin
03.07.12, 11:30 PM
Üyelere yardım etmek saygıdeğer bir çaba, bu açıdan herkese kapımız açık. Fakat yalancılık, emek hırsızlığı hiçbir şekilde kabul edemeyeceğimiz şeyler. Dileyen bizimle olur, dileyen olmaz.

Herkese sevgiler

Alialp
04.07.12, 06:37 AM
Banımın kaldırılmasına çok sevindim,arkamda olan ve benim geri gelmemi isteyen ve isteyemen herkese çok teşekkürler :)

h_a_m_s_t_e_r
04.07.12, 07:27 AM
H.o Alp :)

arda999
04.07.12, 10:43 AM
hoşgeldin ALİ :D :D

Alialp
04.07.12, 04:57 PM
H.b Arkadaşlar :D

hamsteradmin
04.07.12, 06:27 PM
Alialp'in üyeliği, sadece sitede görünen nedenlerden değil, bazı görmediğiniz nedenlerle de banlanmıştı. Kendisi gereken uyarıyı almıştır. Umarım bundan sonra üslubuna ve yaptıklarına dikkat eder ve sorun çıkmaz.

Sevgiler

drops fount
04.07.12, 06:32 PM
Heyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :D benn qeldm nasılsnz qençler :/

Admin ırmaqı neden banladnnn ?:S