PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kedim ,hamsterlerim

h_a_m_s_t_e_r
05-19-2012, 04:14 PM
Merhaba. 1-2 Ay öncesine kadar benimde iki tane hamsterim vardı.Evimiz Tadilattaydı . Yerler falan kırılmıştı. Heryer Toz içindeydi. İşçiler Daha Önce Gittikleri Evlerde Kuşlar Tozdan öldüğü için Hamsterlerimi balkona çıkarmışlar Bizim Balkon çok güneş alıyor .Bende o Gün Şehir Dışında Gezideydim.
Eve Geldiğimde Annemler Erkek Hamsterimin Öldüğünü Söylediler. Ancak Dişi Hamsterim ölmemiş. Dişi hamsterim Erkek hamsterimden 3-4 ay büyüktü. Dişi Hamsterimide Annemin Arkadaşına verdik. Acaba Bundan kaynaklanıyor olabilir mi ? Güneşten Ölmüş olabilir mi ? yada Kavga Etmiş olabilirler mi ? Ancak kan yokmuş kafeste.
Hamsterlerim Öldükten Sonra , Babamın işyerine Bir ev kedisi gelmiş. Babam ona salam almış . Artık oradan Hiç gitmiyormuş.Onu Eve Almaya Karar Verdik Ve Aldık. Evimizde yaşıyor Artık. Ancak çok Tüyleri Dökülüyor Bunun Sebebi Nedir ? Mevsimsel olabilir mi ? yoksa Veterinere Götüreyim mi ? Birde Kedim Salamdan Başka şey yemiyor . Sütün içine Ekmek Doğradım , yemedi. Sadece Mecbur kalırsa kaşar peyniri yiyor.Kediyi Yeni Yeni Eve geldiği için Yem alamadım.Hangi Yem Markasını Önerirsiniz ?