PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Büyüme Süreci İle İlgili Birkaç Soru

toLqa
08-22-2009, 05:36 AM
Merhabalar

Hamsterim doğum yapalı 2 gün oldu kafes çok kötü kokuyordu temizlemek zorunda kaldım yavruları rahatsız etmeden talaşı değiştirdim sorun olurmu ?

Yuvada 10 yavru dışında 1de ölü yavru buldum anne yememiş onu ama sol elinde ısırık izi vardı sanırım annesi taşırken ısırmış ölüm sebebi bu olabilir mi ?

10 Yavrunun Birkaçı küçük ve Cılız Kalmış Diğerlerine Göre Bunun Nedeni Ne Olabilir ?

Bilgisi Olan Arkadaşlardan Cevap Bekliyorum...

SaygıLar :)

hamsteradmin
08-22-2009, 02:28 PM
Talaşı değiştirmişsin artık yapacak bir şey yok :) Daha fazla ellemezsen sorun olmayacağını umabiliriz.

Isırıldığı için ölmüş olabilir veya alakası da olmayabilir.

Cılız kalan yavru zamanla diğerlerine yetişecektir, gerekirse en sona onu bırakırsın ve diğerleri yeni evine gittikten sonra cılız olan annesini emmeye devam edebilir. Haşlanmış yumurta verebilirsin 10 gün civarında.

toLqa
08-22-2009, 02:36 PM
TeşekkürLer Hamsteradmin :) Sende Olmasan Yandıq iyiki Varsın

toLqa
08-22-2009, 07:12 PM
ßuqün 3.cü Günleri Bıcırıkların :) acaba tüylerinin çıkması için kaç gün daha Lazım ? 10 Yavru Var ve Bunlar Ne Renk OlucakLar Çok Merak Ediyorum Siyah,Sarı,Beyaz,Gri.... :D

hamsteradmin
08-22-2009, 07:52 PM
Ben de merak ediyorum, 4-5 gün içinde belli olur sanırım :)

toLqa
08-22-2009, 08:04 PM
Keşke Hmn Çıksa Tüyleri Yhaa :D Doğumdan Snra Annelerinide Kafesten Çıkarıp Oynayamadım Bikere Yeltendim Elimi Parçalıyodu Azdaha Şebek :D

dark_moon
08-22-2009, 08:32 PM
ewet yaa bende heyecanla tüylensiler diye beklıyorum ama hala yok görünürde bısey bugün dördüncü günü bitirdi biriciklerim benımde:rolleyes:cızır cızır ötüyolar anca :pıtır ayakta uyuyo kafası dusuyo o kadar komık gozukuyokı:D

toLqa
08-22-2009, 08:34 PM
Walla ßnm aşkımda öyle gösleri yavaş yavaş kapanıo snra kafası düşüo izlemeye doyamıyorum :D

dark_moon
08-22-2009, 08:36 PM
heh aynen öyle işte :)cok komıktı yaa elımle beslıyorum anneyı yazık zaten ayrıldıgı da yok yanlarından