PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uykucu şirin(çiko)Sonunda elimde xD

Çiko
08-19-2009, 07:12 PM
[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links])

4 aydan sonra ilk defa cesaret edip elime aldım keşke dedim kendi kendime keşke geçen 4 ay içerisindede alsaydım gıkını bile çıkarmadı üzerimede bıraktım bir ara yürüdü ama tekrar elime aldım yani son günüymüş gibi(Allah korusun)Bugün nerdeyse hiç elimden bırakmadım salatalık verdim havuç verdim hepsini elimde yedi.(Sizce kaç aylık gibi duryor.)

Şimdi sitedeki rockstarda kimmiş çiko geldikten sonra reytinkleri düştü bence yok böyle şirinlik abidesi(Resimler biraz kalitesiz ama zamnla yeni resimler yükleyecem site üzerinden yüklemeyi bilmiyordum ögrenince öyle yükelrim.)

Sizce dogrumu tutmuşum yoksa fazla mı sıkmışım.?

dark_moon
08-19-2009, 07:46 PM
uyy masallah yaa cok sekermıs nıye alamadın demeyelım sımdı almışsın ya ona bak;) cok güzel duruyo bu yaa benım oglum 2 aylık aynı beyaz böyle ama hala bu kadar buyuk degıl yaa bende ıstıyorum elımı doldursun dıye:o ama cok fazla hareketlı oyuzdende olabılırama cok tatlıymıs kesınlıkle

Çiko
08-19-2009, 08:31 PM
Teiekür ederim seninkide suriye sanırım zamanla seninkide büyür ve avucunu doldurur inş.

hamsteradmin
08-19-2009, 09:18 PM
Harikasın, çok iyi yapmışsın tutmakla :D Tebrik ederim seni :D Hiç de zayıf değil. Sanki 5-6 aylık gibi duruyor ama anlamak pek mümkün değil. Oldukça uslu bir hamster gibi görünüyor. O rahatsız olsa belli eder zaten, karın kısmını çok fazla sıkmaman iyi olur, sağ elinle ayaklarını ve poposunu sol elinle de ön ayaklarını tutabilirsin mesela, karnındansa ayaklarını avuçlamayı dene. :)

Bir de fotoğrafları sitemizin resim ekleme sisteminden eklersen sevinirim, bu şekilde çok yer kaplıyor ve kötü bir görüntü oluyor. Gelişmiş modda cevap yazarken ataç işaretinin yanındaki oka tıklayarak ekleyebilirsin resim.

toLqa
08-19-2009, 10:31 PM
Maşallah Çiko Çok Şeker Bişi Ama Bnm Aşkım Kdr deiL .P

Çiko
08-19-2009, 11:33 PM
HEpinize güsel yorumlarınız için teşekür ediyorum ayrıca hamsteradmin bundan sonra dedigin gibi yaparım hema hamsterı dedigin gibi alırım hemde resim yüklemeyi.:)

hamsteradmin
08-19-2009, 11:34 PM
teşekkürler canım :)

hamsteradmin
08-20-2009, 03:30 AM
Maşallah Çiko Çok Şeker Bişi Ama Bnm Aşkım Kdr deiL .P

Senin hamişinin fotolarını göremedik ki :D

köfte
08-20-2009, 11:16 PM
[B]herkesin hamsteri kendine güzel arkadaşlar,ayrıca de hepsi birbirinden sevimli, senin benim ki olmaz şimdi.B]

hamsteradmin
08-20-2009, 11:35 PM
köftecim, tolga resim koysun diye hırs yaptırıyorum : )))

aybk
08-21-2009, 12:59 AM
amanın dobike bak çook tatlıymış yaw bnmkide öle olsunnn :D

.panpon.
08-23-2009, 03:53 AM
aa ben bu şirinliği biryerden hatırlıyorum evcilshop'daki tatlı aşkımdı :D
çok tatlı yaa :rolleyes: