PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Acele cevap bekliyorum (hastalık)

BerkerSah
19.08.09, 01:33 AM
İyi günler
Evimizde tadilat boya vs yapılıyor.Ben tum gun dısarıdaydım eve geldigimde ise hamsterim tabiri caizse bayılmıs gibiydi.2 3 gundurde duzgunce ilgilenemiyordum.Eli kolu tutmaz yuruyemez bir sekildeydi biraz toparladı ama halen oyle.Tahminimce evdeki amansız tiner kokusundan dolayı oldu.Su anda balkonda 3 tarafı sarılmıs hava alır vaziyette bekletiyorum.Ne yapıcagımı sasırdım bi yandan elimdeyken ölü gibi yatıyor bi yere bıraktıgım anda bi saga bi sola yurumeye calısıyor.Su icirmeye calısıyorum ısrarla reddediyor.Yem asla yemiyor.Ve elimde durdugu 5 dk icinde 3 defa pisledi.Acele ne yapmam gerektiği hakkında fikirlerinizi bekliyorum.
Teşekkürler

Çiko
19.08.09, 01:48 AM
Allah yardımcınız olsun ya siz nediye bıraktınız evcilinizi madem tatilat vardıda çok geçmiş olsu yaa garibim dışkısı sıvı mı?:confused:

BerkerSah
19.08.09, 01:53 AM
Allah yardımcınız olsun ya siz nediye bıraktınız evcilinizi madem tatilat vardıda çok geçmiş olsu yaa garibim dışkısı sıvı mı?:confused:

saol dostum yetkili b irinden cvp bekliyorum :(

hamsteradmin
19.08.09, 02:22 AM
Bence üç tarafını filan çevirmeden doğrudan hava almasını sağla. Zehirlenmişe benziyor. Ne yapılır bilemiyorum, kendi kendine atlatmasını beklemekten başka çare yok. 24 saat açık olan veteriner hastaneleri var, google'dan araştırıp telefon etmeni tavsiye ederim.

BerkerSah
19.08.09, 03:38 AM
Bence üç tarafını filan çevirmeden doğrudan hava almasını sağla. Zehirlenmişe benziyor. Ne yapılır bilemiyorum, kendi kendine atlatmasını beklemekten başka çare yok. 24 saat açık olan veteriner hastaneleri var, google'dan araştırıp telefon etmeni tavsiye ederim.

hakkı rahmetine kavustu veteriner yolundayken elimde son nefesini verdi genede tesekkurler

hamsteradmin
19.08.09, 03:52 AM
:( üzüldüm.

CanCu
19.08.09, 12:17 PM
Bende üzüldüm Geçmiş olsun keşke biraz daha dikkatli olsaydınız :/ Allah Raymet Eylesin ...

Çiko
19.08.09, 01:37 PM
Başın sag olsun çok üzüldüm ya.:(

murat
19.08.09, 02:32 PM
çok üzüldüm ya başın sağolsun,en çok korktuğum şey ! :(:(