PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hamster topu yok yaa!

köfte
08-17-2009, 07:18 PM
dün koca şehirde en az 10 pet dükkanı gezdim bi tane bile hamster topu bulamadım!
ya satıyorsunuz madem hamster aksesuarları niye yok değil mi-sözde büyük şehiriz?:confused:

dark_moon
08-17-2009, 07:48 PM
:) hiç sasırmadım bende almak ıcın 4 yere sordum bızım burda 10 tane bıle yok bana agzı acık bakakaldı amcalar daha once hıc duymamıslar bıde anlatmaya calıstım yanı komedı gıbıydı artık teyzeme gıdınce ıstanbuldan alıcam

episodetwo
08-17-2009, 07:58 PM
ne tarafta oturuyosun istanbuldamı oturuon eğer anadolu yakasındaysan maltepede var maltepede minibüs yolun üzerinde nt mağazası var onun karşısında orda kime sorarsan söylerler hayvan pazarını ve orda 4-5 tane dükkan var ve çok manyak bi yerdir mısı yılanı sincap papağan iguana köpek şerşey var hamster topunu ben ordan aldım 10 tl dikkat et kazıklanma karşı dükkanda sordum 20 tl dedi 16 bırakırım dedi adam bende onun karşısındaki dükkana gittim aynısını 10 tl ye aldım

hamsteradmin
08-17-2009, 09:24 PM
Maltepe'ye gerek yok, Kadıköy'de balıkçı pazarında hiç sevmediğim petshoplar var ama hamster topunu bulursunuz.

episodetwo
08-17-2009, 10:24 PM
maltepedede var örnek verdim sadece bazı yerler var hamster topunu 30 tl fiyat koyanlar var maltepeye yakınsa ordan alabilir hamster topunu.. başka yerlerde en az 15-20 tl arası satıyolar . ben 10 tl ye aldım

köfte
08-18-2009, 11:14 AM
kayserideyiz biz. hamster topu deyince biri çıkardı çarkını gösterdi,biri çıngıraklı top gösterdi ceviz kadar şu kuş kafesine asılanlardan. gelmezmi dedim yok! belkide ne olduğunu bilen yok

hamsteradmin
08-18-2009, 05:01 PM
İnternetten sipariş et.

bıcır_
08-18-2009, 09:51 PM
bende bugün dolaştım her yeri bulamadım kadın 15 gün sonra getiriceğini söylediii :(

Kaptan
08-31-2009, 02:21 AM
ne tarafta oturuyosun istanbuldamı oturuon eğer anadolu yakasındaysan maltepede var maltepede minibüs yolun üzerinde nt mağazası var onun karşısında orda kime sorarsan söylerler hayvan pazarını ve orda 4-5 tane dükkan var ve çok manyak bi yerdir mısı yılanı sincap papağan iguana köpek şerşey var hamster topunu ben ordan aldım 10 tl dikkat et kazıklanma karşı dükkanda sordum 20 tl dedi 16 bırakırım dedi adam bende onun karşısındaki dükkana gittim aynısını 10 tl ye aldım

ben maltepe'de oturuyorum ve bahsettiğiniz yeri biliyorum . gerçekten herşeyi bulabilmeniz münkün.. 4 tane petshop var sonuçta aynı yerde.. Söylemek istedim sadece =) ilgilenenler olursa diye =)

jnR Cech
08-31-2009, 02:27 AM
ben bir yere gittim vede buldum çünkü çok süper bir yer :) bagdata caddesine yakın olan kesinlikle gitsin Bagdat Evcil müthiş bir yer :)

köfte
08-31-2009, 02:27 AM
ben maltepe'de oturuyorum ve bahsettiğiniz yeri biliyorum . gerçekten herşeyi bulabilmeniz münkün.. 4 tane petshop var sonuçta aynı yerde.. Söylemek istedim sadece =) ilgilenenler olursa diye =)

bu dediğiniz yerin internet adresi varmı,internetten şiparişle satış yapıyorlar mı?

Kaptan
08-31-2009, 02:28 AM
Hımm büyük bi yer mi pekiii =)

fındık
09-01-2009, 01:34 AM
bağdat evcil baya büyük bi yer :) herr tür hayvan var :D

Kaptan
09-02-2009, 03:27 AM
bağdat evcil baya büyük bi yer :) herr tür hayvan var :D
hımm vay be.. gitmeye çalışçam.. =)

snaxyz
11-06-2009, 07:11 PM
valla ben fatihte oturuyorum.çicek pazarına gitmiştim geçen.orda hamster ve aksesuarları var.Herşeyi bulabilirsiniz.ama adama bu varmı diye sormayın dükanda hepsi var zaten.adama sorunca "ne biliyim işte ,ne varsa şurda var"diyo hepsi :D

elmyra
11-06-2009, 09:54 PM
Avrupa yakasında Beşiktaşta iki petshop var ikisinde de bulunuyor. İşiniz düşerse aklınızda bulunsun.

köfte
11-08-2009, 10:59 AM
oralarda bulunuyor ne güzel. ben bir hamster topunu bulana kadar aylar geçti,bulunduğum şehirde olmadığı ve de internetten sipariş etmek için kredi kartım olmadığı için kaldım öylece.

burdaki üyelerden olur tedarik ederiz diyenler sözünü tutmadı,başka şehirdeki arkadaşlar pek oralı olmadı,şükür işi ypacak kişi başka demek ki.

ankaradan bir arkadaşa söyledim 2 günde buldu ve kargo ile yolladı milletin aylardır sürümcemeye bıraktığı hamster topunu.

boşuna demiyorlar el elin eşeğini türkü çağıra çağıra arar diye!
neticede sözünün eri olan da varmış,artık hamsterlarım sıra ile evde tur atıyorlar topları ile.

koop.17
11-16-2009, 09:03 PM
bnce topu alma derım:D neden dersen tehlikeli bnde. benım hamsterın vardı içine koymustum evde gezınıodu ve amca onu plastık top sanıp tekme atmıstı hayvanımı zor kurtardım farem ölüo dıe cok ağlamıstım :D

hamsteradmin
11-16-2009, 09:40 PM
Sevgili köfte internetteki sitelerden havale ile hamster topu alınabiliyor diye ısrarla anlatmaya çalıştım, kredi kartına gerek yoktu daha önce de dediğim gibi. Bankamatikten alışveriş sitesinin hesabına para yatırmaktı tek yapacağın :) Neyse topa kavuştuklarına sevindim güle güle kullansınlar :)

hamsteradmin
11-16-2009, 09:42 PM
bnce topu alma derım:D neden dersen tehlikeli bnde. benım hamsterın vardı içine koymustum evde gezınıodu ve amca onu plastık top sanıp tekme atmıstı hayvanımı zor kurtardım farem ölüo dıe cok ağlamıstım :D

Top değil senin amcan tehlikeliymiş.