PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : işte benim miniğim :)))

miniğim
08-17-2009, 02:41 AM
[Only Registered Users Can See Links]

hamsteradmin
08-17-2009, 03:36 AM
Merhabalar, Miniğim çok tatlı, resimleri sitemizin resim ekleme özelliğinden eklersen daha az yer kaplar ve daha kolay görüntülenir. Bu şekilde sayfaya yayılıyor. Gelişmiş moddan cevap yazarken ataç işaretinin yanındaki oka tıklarsan resim ekleme penceresi çıkar.

aybk
08-17-2009, 11:32 AM
amaaan tipe bak çok tatlı ya tüyleri falan süper:D

aydo
08-17-2009, 02:33 PM
Bu çok sevimli bişey ya tüylere bak

episodetwo
08-17-2009, 03:19 PM
çok şekerr... bi türlü nasip olmadı suriye beslemek yakında bi arkadaşımın suriyesi doğum yapacak bana göndericek 1 tane o zaman nasip olur

evanturkey
08-17-2009, 11:32 PM
Çok tatlı allah uzun ömür versin... Aynı karamelime benziyor.. Şu sıralar karamel şanssız günler geçiriyor.. Hiç birşey yokken kafeste dururken birden arka ayağına basamamaya başladı ne oldu diye baktım birşey yok.. Veterinerler sağolsunlar çok ilgililer:) Hamsterlara avcılar kampüste o konuda özel eğitim almış arkadaşlar bakıyor deyip başlarından savdılar.. Kedillerimin veterineri de hamsterlarla gerçekten ilgilenmedim daha önce ama bacağına saf alkol ya da kolonya sürerek ov etraflıca dedi.. Bu sitede bikaç arkadaşın yazdığı cevapları okurken ufalama yapmak gerektiğini söylemişler.. Azıcık kolonyağıyla bacaklarını ufalıyorum.Sağlam bacağımı bi elimle, sorunlu olanı diğer elimle yapıyorum arada şişlik şekil değişikliği gibi farklar gözlemleyemedim.. Ama ufalama yaptığımdan beri daha iyi gibi haala basamıyor fakat sakinleşti normal bir şekilde gezebiliyor arada basıyor ..Ne olacak bilmiyorum ama sizin hamsterlarınızı allah korusun gerçekten insan çok üzülüyor:(

köfte
08-18-2009, 11:42 AM
[B]malesef veterinerler,sadece köpek kedilerin veterineri. ne kuşlarla ne balıklarla,ne tavşanlarla alakadar değiller parayı alıyorlar salıyorlar,ölürse ölür kalırsa kalır,hiçte bir şey yapmıyorlar sadece para için mi yaplır bu işler ya!

Seg
08-18-2009, 12:21 PM
Minik güzel hoşta.O kafesin bir suriye hamster'ına ne kadar küçük olduğu anlatamam ufacık bir kafes o ya.Umarım hergün uzun süreli olarak salıyosundur.

dark_moon
08-18-2009, 01:04 PM
oh oh masallah ne tombıs kafası var cok sevıyorum öylelerini:o

Çiko
08-18-2009, 01:53 PM
Ya kaç aylık sizinki benim henüz bukadar büyük degil sizin maşallah çok büyük.Benimde suriye ondan sordum.

miniğim
08-18-2009, 03:09 PM
merak etmeyin her gün en az bir saat evin içinde geziniyo yeni kafes alıcam zaten küçük olduğunun bende farkındayım. minik daha 5 buçuk aylık falan baya tombik ama iyi besliyoruz hergün düzenli kahvaltı yaptırıyorum domates peynir falan veriyorum sabahları akşamda ne yiyosam onada veriyorum kendi yemide var tabi:) onuda veriyorum arada :D

CanCu
08-18-2009, 03:31 PM
Abartamak amacıyla sölemiyorum ama hamsterimiz gerçekten ikizi gibi kopyalanmış resmen sadece benimkinin başı biraz daha ince fotoğrafını koymama gerek kalmadı :)

miniğim
08-18-2009, 03:41 PM
gerçekten mi belki kardeştirler nerden almıştınız:D

CanCu
08-18-2009, 03:53 PM
Ben küçükköyden g.o.p ta oturuyorum ordan

miniğim
08-18-2009, 04:28 PM
ben izmirden aldım kardeş olamazlar sanırım:)

CanCu
08-19-2009, 12:04 PM
bencede :)

MoFiN
08-30-2009, 10:07 PM
Suriye hamsterleri bu kadar büyüyomu yavv :D Benimde suriye hamsteri ama kardeşleri arasında boy olarak en küçüğü :D 5 haftalık dahhaa .. Daha ne kadar büyür ?bu tombişş kadar olurmu ? :) çoook tatlı maşallahh .. !! :D