PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ziyaret

drops fount
19.01.12, 01:06 AM
İstanbulda ikamet eden arkadaşların dikkatine ..

Arkadaşlar bir kaç gün önce annem kibariye programını izliyordu cinali denen dünya tatlısı zenci :) yedikule hayvan barınağını ziyarete gitmiş küçücük , masum , sahipsiz , bir o kadar garip olan , pet shoplardan dünya kadar para verilip alınmış bakamayacağını anlayınca dışarıya atılmış , pis insanlar tarafından taciz edilen , hamile kalınca sokağa atılan o kadar hayvancık varki hepsi sevgiye muhtaç kalmış sizler soracaksınız şimdi eee ne yapabiliriz diye sizden istediğim sadece bir gün dilerseniz hamsterım.com olarak bu olaya ilgisiz kalmayalım o sahipsiz köpüş ve pisicikleri sevindirelim .. durumu olanlar 1 adet veya 1+

kuru mama ( açık olarak var 5 6 tl ye kilosu kedi için 3 4 tl yede var )
süt (1.25)
bisküvi ( markadan markaya değişiyor bütçeye görede )
makarna ( 65 kurustan 1 .50 tl ye kadar )
temizlik için bulaşık deterjanı ( milyoncularda 1 tl ses marka )
yemek artıkları için büyük boy plastik kova ( bunuda milyoncuda bulabiliriz 1.5 tlye var )

alıp barınak gönüllüsü olarak gidebilirz ve o hayvancıklarla ilgilenebilrz ne dersnz ?:)

ZİYARET SAATLERİ HER GÜN 10.30-15.00 ARASIDIR.
Aşağıdaki linkin içerisine Hamsterim.com ziyaretide eklenebilir :)
[Only Registered Users Can See Links]

GhosT_26
19.01.12, 09:13 AM
Sanırım hamsterim.com adlı site için bundan daha iyi bi buluşma şekli düşünülemezdi :) (ha bu arada annem diyosunda çaktırma bence sensin o :D) Yaklaşık 10-15 kişi toplanırsa neden olmasın yapılabilir :)

drops fount
19.01.12, 02:16 PM
Sanırım hamsterim.com adlı site için bundan daha iyi bi buluşma şekli düşünülemezdi :) (ha bu arada annem diyosunda çaktırma bence sensin o :D) Yaklaşık 10-15 kişi toplanırsa neden olmasın yapılabilir :)

hayatmda en nefret ettiğim şey kadın programlarıdır .s valla ben izlemiyordum annem izliyodu köpek sesi duydum diye baktım :) ama qüzel fikr hem sömestrda qeldi iyi olur yani :D

GhosT_26
19.01.12, 04:26 PM
tabi tabi öyle olur zaten hep :D

eğer bi kaç kişi toplarsak neden olmasın :D

drops fount
19.01.12, 07:26 PM
tabi tabi öyle olur zaten hep :D

qhost kasınma arkadasm :D