PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yem karışımı

Bursalı
01-16-2012, 12:00 AM
Mercimek,noğut,çekirdek,arpa,yulaf,bezelye,yer fıstığı,mısır,bulgur,pirinç,ceviz,fındık,keçi boynuzu,soya fıstığı,erişte bunların hepsinden azar azar alıp karıştırıp versem yemden daha yararlı olmazmı hepsi kuru yağsız tutsuz olucak daha yararlı değilse yem alayım

orhunduman
01-16-2012, 12:21 AM
Tabi ki de çok yararlı fakat çok çabuk kokmaya başlıyor kendi yaptığımız yemler...

Bursalı
01-16-2012, 12:27 AM
ozaman az az alıcam bu yemlerin içindeki fıstıklar filan illaki bayatlar bayatlayınca bişey oluyormu

Bursalı
01-19-2012, 01:30 AM
arpa,yulaf,buğday,noğut,susam,fasulye,mercimek,pir inç,bulgur,erişte,keçi boynuzu ,mısır,bezelye,çekirdek,kabak çekirdeği,ceviz yeminde olacaklar bunlar ben aldığımda yiyebileceği fındık badem soyalı fıstık ve diğer yiyebileceği şeyler çark ve suluk aldım yuvası tünelleri mama kabı tamam bitek hamster kaldı onuda petshopları gezmem lazım krem rengi veya beyaz albino olmayan suriye alıcam

drops fount
01-19-2012, 02:35 AM
arpa,yulaf,buğday,noğut,susam,fasulye,mercimek,pir inç,bulgur,erişte,keçi boynuzu ,mısır,bezelye,çekirdek,kabak çekirdeği,ceviz yeminde olacaklar bunlar ben aldığımda yiyebileceği fındık badem soyalı fıstık ve diğer yiyebileceği şeyler çark ve suluk aldım yuvası tünelleri mama kabı tamam bitek hamster kaldı onuda petshopları gezmem lazım krem rengi veya beyaz albino olmayan suriye alıcam

:) en kısa zamanda hamsterına kavuşman dileği ile ..

GhosT_26
01-19-2012, 10:05 AM
hehe hayırlı olsun bakalım şimdiden :D

sakın örümceklere yem yapma bunları :D

Bursalı
01-19-2012, 02:30 PM
sağolun
düşüncesi bile kötü

drops fount
01-19-2012, 03:20 PM
hehe hayırlı olsun bakalım şimdiden :D

sakın örümceklere yem yapma bunları :D

öyle bsy yaparsan qelip tepene çökerm bursalı ;)