PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : :(

hamster
16.08.09, 04:37 AM
Merhaba, 7 aylık suriye hamster'ım bıdık bugün birden bağırdı bi baktım arka bacağına basamıyor ne olmuş olabilir ? ayağında renk değişimi yok şuan ama basamıyor

hamster
16.08.09, 04:39 AM
Olay anında kafesinde duruyordu ne oldu görmedim de

hamster
16.08.09, 04:40 AM
msn adresimdeki tanıdık veterinere sordum biryere sıkışmış olabilir dedi sakin bi ortamda dursun hareketlerini kısıtla oyuncaklarnı al dedi.. Ama şehir dışında olduğu için yardımcı olamıyor bir de gecenin bir vakti tabi..

hamsteradmin
16.08.09, 05:17 AM
Ayağını sıkıştırmış olabilir veya geçici bir durum da olabilir, gözlemleyip veterinere götürmekten başka bir şey öneremiyorum malesef. Umarım çabucak iyileşir. Vitamin takviyesi vb yapılabilir mi diye vet. e sormakta fayda var, hatta bir değil birkaç vet.e danışmalı, çünkü küçük hayvanlarla ilgilenen çok fazla vet. yok. Sevgiler

CooLMaSTeR
16.08.09, 11:59 AM
o bendede olmuştu...ilk günlerde kafesi kemirirken eli sıkışmıştı.. 2 3 gün çok az hareket etti...daha sonra düzeldi...muhtemelen sıkışmıstır...eminim gecer:rolleyes:

murat
16.08.09, 02:18 PM
Benim hamsterim da tırmanırken ayağı kafesin kapısındaki kilide benzer telin arasına sıkıştı.Birden bağırdı bir baktım ki ayağından asılı kalmış.Çok kötüydü hemen kurtardım 1-2 gün tam basamadı şimdi düzeldi.

Çiko
16.08.09, 08:10 PM
Donma olmuş olabilir genelde hamster yüksekten düşünce olur ve felç olmuş gibi hareket eder elinize alıp ufalamayı denyin donma esnasında kaskatı kesilebilirler özeliklede basamadıgı ayagını uafalayın.
Geşmiş olsun.:o