PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : galiba bu sefer hamile Itırım :O

dark_moon
08-15-2009, 05:26 PM
selamlar hemen konuya gırıyorum:) ıtır 2 gunden berı ne bulsa agzına tepıyodu bende ıstahı acıldı galıba fılan derken bırde baktım karnı sısmıs zaten beraber aynı kafeste yasıyolar Pin le memelerı kızarmıs ve karnına bıraz bastırınca 3 tane beyaz leblebı kadar bıseyler gelıyo elıme sankı bıde bu aralar cok sınırlı demırlerı kemırıyo ve artık Pin in yanında yuvada yatmasını ıstemıyo kavga edıp kovuyo bende baska yuva koydum ayrı yatıyor suan uzun oldu bıraz afedersınız cekebıldıgım resımler de bunlar

dark_moon
08-15-2009, 05:37 PM
baska resımler

DişisLy
08-15-2009, 05:57 PM
Galiba bence de hamile. (:

dark_moon
08-15-2009, 06:34 PM
cok fecı heyecan yaptım warya :o cok degısık ılk kez yazıycam boyle bısey eger hamıleyse

CooLMaSTeR
08-15-2009, 06:40 PM
hamile yüzde 90 ...

hamsteradmin
08-15-2009, 07:36 PM
Hehehe bence de hamile :)))

dark_moon
08-17-2009, 12:44 PM
ayy bugün emin oldum arkadaslar hamile olduguna:eek: ılk kez sabah yemek kokusu aldıgı halde yuvadan dısarı adımını atmadı bile sonra yavascaaa cıktı karnı sısmıs baya yemegı tıktı agzına hemen gerı gırdı kumas parcalarını da tasımıs yuvaya zaten bu arada benım bırıcık oglum pıne baska yva koydum oda orada yatıyo hıc yanasmıyo bıle ıtıra:) acaba kac gunluk surıyleylerın 16 gunmus sanırım hamılelıklerı sımdıden 5 6 gun gecmıstır herhalde

hamsteradmin
08-17-2009, 05:55 PM
Karnı belliyse yarısına gelmiştir hamileliğin. :)

dark_moon
08-18-2009, 11:29 PM
ewet arkadaslar yuzde yuz hamile orası kesın ve ilk kez bu kadar hareketlı ve sınırlı görüyorum ıtırı :eek: yun ve kumas parcaları koymustum yuvaya onları kafesın bı kosesıne tasımıs ılla dışarıda doguracak yavruları:) bugün kafes temizliği yaptım katları ayırdım kızıma 2 kat ayırdım malum cok fecı hareketlı yemeklerın hepsını tasımıs gıcık oldum:p aslında bıraz erken gıbı gelıyodu bana ama oglumu sıkıstırmaya baslamıstı kovalıyodu cok feci yazık oda hiçbişey yapmıyo warya cok acııdım ya öyle duruyodu bi köşede iyi oldu yani şimdik sıra bebelerde onları bekliyoruz:rolleyes:

hamsteradmin
08-19-2009, 02:23 AM
İkisini ayır istersen, doğum ve sonrasında rahat ederler.

Mustafa96
08-19-2009, 01:23 PM
HamsterAdmin Bende Sana Bir Şey Soracağım...

Benim Hamsterın Kuyruğu Yok Gibiydi Yani VArdıda Kuyruğu Gözümüodu...

Erkek Bi Hamsterle 15 Dk Başbaşa Kaldılar ...

Bir Ara NE OLduysa Olmuş Galibaa Bişe Yapmışlar Gibi Geldi bana...

Çünkü Benim Hamsterin Kuyruğu Dikilmiş Ve Çok Bariz Bir Şekilde Gözüküo Kuyruğu Acaba Kaşla Göz Arasında Bir Şey Yapmış Olabilirler mi? :D

hamsteradmin
08-19-2009, 09:26 PM
Kavga ettikleri zaman da kuyruk ortaya çıkar, çiftleştiklerini gördüysen kuyruk görünmesinin sebebi odur veya kavga ettilerse korkudan çıkmıştır.