PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : hamster ve bisküvi

naruto
12-21-2011, 07:58 PM
Arkadaşlar hamster bisküvi ama eti burçak klasik.Hemde lif kaynağıdır yazıyor.Salığı açısından sakıncası var mı? Buday yer diye okudum ve 1kilo aldım yemine kattım ama vermedim verim mi? Bide ben keçi boynuzu yer diye okudum ve aldım ama hiç dokunmadılar bile insan bi tadına bakar :D

Tonto Bonito
12-21-2011, 08:16 PM
bisküv yer:)

keçiboynuzunu sevmiyo çoğu hams. :D örn: Bayan Bonito:D

drops fount
12-21-2011, 09:13 PM
petibör bskwi dha ii :D ben ondan veriyorm ve severek yiyolar

keçi boynuzunu yiyolardı :S küçük parçacıklar halinde verirsen sabah birşey bulamassn :D

naruto
12-22-2011, 01:43 AM
Ben keçi boynuzunu bütün olarak attım oyle 2 günden beri dokunmadılar.Bide parçalayıp verim ne olacak.Ben bisküviyi yemlerine kattım.petibör alırsam ödül olarak veririm :D

orhunduman
12-22-2011, 03:10 AM
Ben keçiboynuzunu bir hafta kadar önce verdim bütün olarak, şimdi gün içinde görüyorum arada bir kemiriyorlar irmiğin ki iki parçaya ayrılmış yarısı da bitmiş :D

drops fount
12-22-2011, 03:46 AM
Ben keçiboynuzunu bir hafta kadar önce verdim bütün olarak, şimdi gün içinde görüyorum arada bir kemiriyorlar irmiğin ki iki parçaya ayrılmış yarısı da bitmiş :D

aslında yemeyedebilirler çünkü yemlerinin içerisinde de bulunmakta :) sen hergün aynı şeyi yiyor ve üzerine ödül olarak yine aynı şeyi alırsan ne olur yermsn :D yemezmsn :?

drops fount
12-22-2011, 03:47 AM
Ben keçi boynuzunu bütün olarak attım oyle 2 günden beri dokunmadılar.Bide parçalayıp verim ne olacak.Ben bisküviyi yemlerine kattım.petibör alırsam ödül olarak veririm :D

onların ödülleri hamster krakeri :) haftada bir veriyodm petibörle kandıramazsn :D

naruto
12-22-2011, 06:52 PM
krakerde alırım.petipörde :D

drops fount
12-22-2011, 08:08 PM
krakerde alırım.petipörde :D

hahaha:) iyi bakalm ii bak yumurcaklara :D

naruto
12-22-2011, 09:46 PM
Benim evde Aynı kafeste aynı odada bir yılan,bir kedim,10 piranam ve timsahım var.İyi bakarım :D :F

drops fount
12-22-2011, 10:59 PM
Cebeci ciftliqi yapmışsın yaw :D o evin halini yada odanın halini çok merak ediyorm :D

naruto
12-23-2011, 04:27 AM
Şaka şaka yok.Ama almak isterdim hamsterdan sonra bide kaplumbağa alıcam evde muhabbettim var onada eş alcam :D Kaplumbağadan sonra bide balık almayı düşünüyorum :D :F Bu arada hamster kafesimin içine boru döşedim çok güzel oldu içine girip çıkıyolar. :D :)

drops fount
12-23-2011, 04:49 AM
Şaka şaka yok.Ama almak isterdim hamsterdan sonra bide kaplumbağa alıcam evde muhabbettim var onada eş alcam :D Kaplumbağadan sonra bide balık almayı düşünüyorum :D :F Bu arada hamster kafesimin içine boru döşedim çok güzel oldu içine girip çıkıyolar. :D :)

kaplumbaqamı .s .. ben qecen sene bakıyodm yurtta çok kötü kokuyor ve kurt yiyodu ıykkkk sonra müdüre yakalayınca kötü kokunun kaynaqını çayıra salıverdi :D anlayacaqn tavsiye etmm ! :)

naruto
12-23-2011, 02:37 PM
seninki su kaplumbağasımı ben su kaplumbağası almayı düşünüyom :F

orhunduman
12-23-2011, 07:53 PM
aslında yemeyedebilirler çünkü yemlerinin içerisinde de bulunmakta :) sen hergün aynı şeyi yiyor ve üzerine ödül olarak yine aynı şeyi alırsan ne olur yermsn :D yemezmsn :?

Ben hamsterımın yemini baharatçıdan aldığım malzemelerle kandim hazırlıyorum, sadece %30 u kadar hazır yem var ve onda da keçiboynuzu yok gibi birşey.

drops fount
12-23-2011, 08:08 PM
seninki su kaplumbağasımı ben su kaplumbağası almayı düşünüyom :F

evet su kaplumbağası :) e.önünden almıştım 7,5 tl ye :D

drops fount
12-23-2011, 08:09 PM
Ben hamsterımın yemini baharatçıdan aldığım malzemelerle kandim hazırlıyorum, sadece %30 u kadar hazır yem var ve onda da keçiboynuzu yok gibi birşey.

yemi kendm hazırlıyorm demişsin .. merk ettm malzemeler nedr ?

naruto
12-23-2011, 10:48 PM
bende yemini kendim hazırladım :D hemde daha çok oldu :F

drops fount
12-24-2011, 01:26 AM
bende yemini kendim hazırladım :D hemde daha çok oldu :F

ne koydunz içine ben paket yeme yetişemiyorum e.önünden açık alıyorum :) ve ek gıdalar 1 haftada 2 kg yem gidiyodur :D hepsi tosun gibi maşallah !

naruto
12-24-2011, 08:18 PM
Hamsterları aldığımdan beri veriyorum bunları daha baya bir var.
tuzsuz çekirdek ,mısır,kabak çekirdeği,keçi boynuzu 4x50krş 2lira
1kilo buday 1lira ama 3te birini koydum
1lira tuzsuz fıstık,1lira bisküvi eti burçak
evde fındıkda vardı ama sen 1liralık al koy
evde pirinç,arpa vardı koydum yiyolar %90 sizin evdede vardır.
evde kıvırcık,havuç,elma,peynir var aradada veriyorum.
toplam=6lira
Şimdide ceviz aldım aradada ceviz veriyom ödül olarak falana çok seviyolar. :D :F

drops fount
12-24-2011, 09:21 PM
Hamsterları aldığımdan beri veriyorum bunları daha baya bir var.
tuzsuz çekirdek ,mısır,kabak çekirdeği,keçi boynuzu 4x50krş 2lira
1kilo buday 1lira ama 3te birini koydum
1lira tuzsuz fıstık,1lira bisküvi eti burçak
evde fındıkda vardı ama sen 1liralık al koy
evde pirinç,arpa vardı koydum yiyolar %90 sizin evdede vardır.
evde kıvırcık,havuç,elma,peynir var aradada veriyorum.
toplam=6lira
Şimdide ceviz aldım aradada ceviz veriyom ödül olarak falana çok seviyolar. :D :F

teşekkr ederm :)

naruto
12-24-2011, 10:49 PM
Bişi değil yararı olacaksa ne mutlu bana :D :F

drops fount
12-25-2011, 12:56 AM
İnşallah çünkü yemi sevmediler galiba içinde uzun koyu yeşil birşey var :s onları dışarıya atıyorlar !

naruto
12-25-2011, 01:28 AM
çoğu zaman hamsterların yemediği ama çok görünsündiye koyuyolar mesela benim küş yemimin içindede var yeşil bişi yemiyolar hep kalıyo. bu arada hamsterda klavyenin üzerinde
:D :F

drops fount
12-25-2011, 02:35 AM
çoğu zaman hamsterların yemediği ama çok görünsündiye koyuyolar mesela benim küş yemimin içindede var yeşil bişi yemiyolar hep kalıyo. bu arada hamsterda klavyenin üzerinde
:D :F

ohh ne güzel valla ben yavruları anca kafeste seviyorum 1 kere ısırdı çok kanadı korkuyorm elime almaya onları anca annelerini ve babalarını mıncıklıyorm o kdr . elime nasıl alıcam ısırırsa bdha çok acıyo küçk ama annemde ısırıyor diye kzıyor :mad: kduz olurmuşm flan filan.. :D

naruto
12-25-2011, 03:39 AM
İlk aldığımda ısırdı kanattı :D daha ısırmadılar elimde gezdiriyom onları elimde,üstümde gezdiriyom.Manyaklar yaa klavyeden atlıyolar yere ama bişi olmuyo.

drops fount
12-25-2011, 03:36 PM
ben cesaret edemyrm dişlerini görnce vazgeçiyorm :D

naruto
12-28-2011, 03:13 AM
Hamsterların dişi çok büyük hakketen.Dudakmı yanak mı ne orda saklıyolar gerinirken bak 1metre var heralde :D :D :D zaaaaaaaa