PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : manyak hamster

naruto
17.12.11, 09:28 PM
Ben hanster aldım 2 tane dişi olan sakin yatıyo uyuyo ama erkek olan manyak,örümcek adam gibi tellere tırmanıyo atlığo kemiriyo bir uyuna bir buyana koşuyo çok hiperaktif. kemirme taşı aldım ama hiç kemirmiyo durmadan telleri kemiriyor. ne yapmam lazım acaba

GrandParent
17.12.11, 11:01 PM
kardeşim aynı sorun bende var hiç kimse cevaplamıyor :S

Buud
18.12.11, 12:09 AM
Benimki de öyle ama alıştım masamı oyun parkı yaptım çıkıyo oynuo

naruto
18.12.11, 01:23 AM
bi düzeltme yapayım uslu olan erkek(spawny) hareketli olan dişi(pis) galiba sizinkilerde dişi bunlar azmış herhalde ondan boyle yapıyolar :D :D :D

Benjamin.
18.12.11, 12:35 PM
Çarkları yok mu ? Enerjilerini atmaya çalışıyorlardır. 2 adet çark alın.

naruto
18.12.11, 06:12 PM
çark var ama hiç binmiyolar.

Tonto Bonito
18.12.11, 06:18 PM
çiftleşmiş olabilirler mi? dişi olan hamile ise böyle hareketler sergilemesi normaldir. :)

naruto
18.12.11, 06:53 PM
almadan önce çiftleştiler mi bilmiyorum.Ben alalı 3-4 gün oldu yanımdayken ciftleşmediler kavgada etmediler ve bunlar suriye gül gibi geçiniyolar.karnı falan şiş değil.bu arada kardeşler. Hamilelik belirtileri nelerdir :D

Tonto Bonito
18.12.11, 06:57 PM
talaş taşıma, agresifleşme, karnının şişmesi vs. :D suriyeleri aynı kafeste bakmamalısınız ölümcül kavgalar olacaktır! :eek:

naruto
18.12.11, 07:48 PM
hiç bir belirti yok ve bendeyken hiç kavga etmediler eski sahibindeykende kavga etmemişler
bişi olucağını sanmıyorum.zaten doğumlarından beri yanyanalar

Tonto Bonito
18.12.11, 08:23 PM
küçüklükte bir sorrun çıkmasada büyüyünce ölümcül kavgalar çıkacaktır. suriyeler kafesi sahiplenme içgüdüsüne sahiplerdir.kavgalar başlamadan ayırın bence. > : (

drops fount
18.12.11, 09:13 PM
naruto :)) o hamişler carktan korkuyor kardesm .. pek de binmediler manyak ki ne manyaklar :) daqdan kaçmslar qbi neden bilmiyorum ama o anadan doqan tüm hamişler aksi :((( kusura bakma en yakın zamanda düzelirler :) eğer düzelme gbi bir durum olmaz sa alır yavru verirm .. bu arada .. hamile olabilr :)

naruto
18.12.11, 10:50 PM
Drop bu arada hamsterlar ciftleşti ama hamile kalır mı bilmiyom.kafesin altında ızgara vardı onu ortaya koydum tellerle baladım uzunlamasınada büyüktü bende üçe ayırdım ama yukarıya çıkmaya gine yer bıraktım.Çünkü erkek hep aşşağıda takılıyor dişide zaten tırmanıyor .yukarıyada rulo koydum sabitledim oda onun içine girer.

drops fount
19.12.11, 07:37 AM
hamile olp olmadıqını br kaç qüne anlarız :) ii yapmışsın güzel olms eline saqlk :))