PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Suriye ile çiftleştirmek isteyen :)

qoLo
14.12.11, 10:10 PM
yaklaşık 5-6 aylık dişi suriye hamsterim var, maşallah çok cana yakın ve uysal. Çiko'mun yavruları da nasıl olur tahmin edemiyorum :)
Ankara içi çiftleştirmek isteyen buraya yazsın.Ben 1-2 tane yavru alırım en fazla gerisi damadın :))

Resimlerini en kısa zamanda yükliycem :)

bu nerdeyse aynısı rengi :)
[Only Registered Users Can See Links]

qoLo
17.12.11, 01:38 PM
noluyo ya 1 kişi cevap atsın bari :(

karaca40
17.12.11, 01:40 PM
qolo ben kırşehirdeyim yakın sayılırım ankaraya bu aralar belki ankaraya gelebilirimm bir suriye almayı düşünyorum yardımcı olurmusun ?

Benjamin.
18.12.11, 12:37 PM
6 aylıktan daha küçüğe benziyor. Sağlıklı yavrular için gelişimini tamamlayınca çiftleştirin :)

Merlas
18.12.11, 04:07 PM
6 aylıktan daha küçüğe benziyor. Sağlıklı yavrular için gelişimini tamamlayınca çiftleştirin :)

Dişi hamsterların çiftleşmek için en sağlıklı dönemi 4-6 ay arasıdır. Yanlış bilgilendirme yapmayalım. ;)

Ayrıca Bedirhan hemen sıkıldınmı hamsterdan da çiftelştirmek istiyorsun ? 1 sene bi bak ona sen eğer istersen ben sana yavru hamster bulurum. Daha 2 ay geçmeden nedir bu ayıptır ya. :mad:

qoLo
18.12.11, 08:47 PM
:( Öyle değil Ömer abi yanlış anlama ben kendim için demiyorum, benimkini görenler hep istiyor filan :) O yüzden yani kendim için değil.Allah ömür verirse daha 2-3 yıl bakarım ben sıkılmadan :) :)

mumble
18.12.11, 09:15 PM
Benim 9 aylık bir oğlum var. Sizin hamsterinizin gri hali. Eminim yavruları çok güzel olur. Ancak nasıl ayarlanır böyle bir durum bilmiyorum.

Hamster çiftleştirme konusunda da yabancı kaynaklarda dişi hamsterin 12 ile 16 hafta arası ilk çiftleşme için en uygun zaman olarak geçiyor. Hatta dişi hamsterin 12. haftada 24. haftada ve 36. haftada çiftleşmesinin uygun olduğu yazıyor. Yani dişi hamster için en sağlıklısı hayatı boyunca 3 kez çiftleşmesi diyor. 9 aydan sonra da çiftleştirilmesi tavsiye edilmiyor.

qoLo
19.12.11, 10:29 PM
Hmm, peki mumble saol.Merlas abide varmış yavru :)

mumble
19.12.11, 11:02 PM
Peki :) Ben de almak istiyorum kendisinden yavru ama bakalım, iş yüzünden Mamak'a gidemiyorum :(

qoLo
20.12.11, 12:30 AM
hmm tuh benimki de zaten ordakinin kardesi :)