PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : çark

erol612
11-30-2011, 12:47 AM
ben 3-4 gün önce kafesi temizledim boruları takılı değildi onları taktım borunun içine yuva yaptı :) temizlemeden önce çarka hergün aynı saatte biniyordu :) şimdi yeri değişti çarkın binmiyor? eski haline getirdim yine binmiyor enerjisi var mıdır salsam mı :) ve A4 boş kağıt baskısız beyaz kağıt zararlı olur mu?

Pepe&Lili
11-30-2011, 12:55 AM
ben 3-4 gün önce kafesi temizledim boruları takılı değildi onları taktım borunun içine yuva yaptı :) temizlemeden önce çarka hergün aynı saatte biniyordu :) şimdi yeri değişti çarkın binmiyor? eski haline getirdim yine binmiyor enerjisi var mıdır salsam mı :) ve A4 boş kağıt baskısız beyaz kağıt zararlı olur mu?

boruları bilemem ama çarkına tekrar alışması gerekebilir sen elleme o tekrar biner.a4 kağıda gelince ben talaşı serip telini koyduktan sonra 3-4 kağıt havluyu minik minik iyice yırtıyorum.kendisi yuvaya taşıyor.aynı şeyi yapabilirsin.

erol612
11-30-2011, 12:59 AM
benim kafesin altı sürgülü biçimde çıkıyor teli var ama kullanmıyorum üstünde yürümesi zor oluyor mesele talaş değil yeni oyun parkı yapıcam oraya parça parça A4 koymayı düşünüyorum,kağıt havlunun ortasındaki boru vs. saol öneri için onuda yaparım :)

Pepe&Lili
11-30-2011, 01:03 AM
gailba kafeslerimiz aynı ama o telin işi hamsterlar orayı pislettikten sonra sağa sola dağılmasın diye pislikleri bi yerde tutuyo onu muhakkak koy. talaşı az koyarsan telin üzerinde yürümekte zorlanır.orta koycaksın

erol612
11-30-2011, 01:05 AM
kafesin nomal teleri yatay olmadığı için ben o teli parçalara ayırıp kafesin tellerine montaladım :)

Pepe&Lili
11-30-2011, 01:18 AM
tamam benimki de öle ama keşke parçalamasaydın :( kafes 3 katlı mı? ve biri kısa düz diğeri uzun eğri olmak üzere 2 merdiveni mi var?

erol612
11-30-2011, 01:57 AM
hayır 2 katlı 2. kata çıkan normal bir merdiven var