PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : hamsterımla nasıl arakadaş olurum?

miniğim
13.08.09, 05:48 PM
hamsterım benimle uyusun istiyorum evin içine çıkardığımda kaçmasın yanımda dursun istiyorum sizce bunu gerçekleiştrebilir miyim hemstrım 6 aylık falan bana alıştı kesinlikle ısırmıyor bu arada.

hamsteradmin
13.08.09, 07:15 PM
Size alıştıysa problem yok, ilk çıkardığınızda meraktan her bulduğu yere girmeye çalışacaktır çok normal, girebileceği yerleri tıkayın, kapatın, o şekilde serbest bırakın.

miniğim
13.08.09, 07:49 PM
bana alıştı ama yinede kaçma isteği oluyo elimden kendi başına gezmek biryerleri kemirmek istiyor tabi müsade edemiyoruz bun uyapmasına yoksa tüm eşyaları kemiricek.

talkyu
24.08.09, 09:46 PM
:p:phamsterım benimle uyusun istiyorum evin içine çıkardığımda kaçmasın yanımda dursun istiyorum sizce bunu gerçekleiştrebilir miyim hemstrım 6 aylık falan bana alıştı kesinlikle ısırmıyor bu arada.

sana bütün yoları sayıcam 1 top almak

İsmail
30.08.09, 02:52 PM
valla ben de istiyorum yanımda uyusun.... ben uğraştım ama beceremedim... eskisi kadar da ilgilenmez oldum o yüzden... gerçekten bir yolu varsa uğraşıcam ya

MoFiN
01.09.09, 01:40 AM
benim eski hamsterim benle uyuyordu o huyuna bayılıyordum ama bu hamsterim kucağımda uyumuyor :(

toLqa
05.09.09, 01:28 AM
Walla ben pekte inanmıyorum hamsterin sahibi ile uyuyacağına en azından bir syrian cinsi ile mümkün deil bence :) kaldıki zaten bn güvenemem gece kulaqımı fLn kemirir mazaLLah :D

hamsteradmin
05.09.09, 04:06 AM
Syrian cinsiyle mümkün değil diyorsun da gonzaleslerle hiç mümkün değil Tolgacım, hiç gonzales tutmayı denedin mi?