PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Habitrail OVO Club Trainer

crowizard
04.11.11, 11:28 PM
Merhaba arkadaşlar,

Türkiyede bulabilirmiyim ? İnternetten araştırdım ama malesef bulamadım. Birde petshoplarda falan gören olursa bana haber verebilirimisiniz ? Kargoyla alabilirim. Benim ufaklığa biraz daha yer açmak istiyorumda kafeste. :)

orhunduman
10.01.12, 11:57 PM
Buldum!!!!
Aynısı mı bilmiyorum ama bu da playground için tasarlanmış versiyonu, sadece rengi değişiktir heralde...,

[Only Registered Users Can See Links]

ama 30 tl yani 2-3 tanesi bir kafes fiyatına geliyor...

crowizard
11.01.12, 01:52 AM
bir tane olsa yeterde 35 tl de çok pahalı ya ama diğer uzaylı olanı uyar mı uymaz mı bilmem denenebilir nakit problemim çözülünce bakabilirim aslında :D

orhunduman
11.01.12, 08:26 AM
Bence de çok pahalı, yurtdışında da şöyle bir olay var, ovo pad 25$ genelde fakat trainer ise 15 $ ... ://
Orada kafesleri ucuza veriyorlar ama ekstraları giriyo millete, anca adam gibi bir kafes ortaya çıkıyor...
Bizimkiler kafesi pahalıya satıyorlar bu sefer de yok efendim habitrail ürünleri genelde satılmıyormuş ta getirtmiyormuşuz!!!
Tabi satılmaz bu kafayla :DD

GrandParent
11.01.12, 04:56 PM
35 lira vermeyeceksen bir kafese.Hamster Alma Bence

orhunduman
11.01.12, 06:02 PM

Kimden bahsediyorsun sen!?

crowizard
11.01.12, 06:43 PM

bence yazdıklarımızı dikkatli oku derim 35 tl hamster kafesinden bahsetmiyoruz çarktan bahsediyoruz sadece :) yoksa hamsterımızı en iyi şekilde beslemek için emin olelimizden geleni yapıyoruz :)

Bence de çok pahalı, yurtdışında da şöyle bir olay var, ovo pad 25$ genelde fakat trainer ise 15 $ ... ://
Orada kafesleri ucuza veriyorlar ama ekstraları giriyo millete, anca adam gibi bir kafes ortaya çıkıyor...
Bizimkiler kafesi pahalıya satıyorlar bu sefer de yok efendim habitrail ürünleri genelde satılmıyormuş ta getirtmiyormuşuz!!!
Tabi satılmaz bu kafayla D

haklısın çok pahalı ama yurtdışından getirtmek çok pahalıya geliyor e-baydan araştırdım 25 $ shippingi varki 15$ olan şey bu sefer 40$ çıkıyor malesef başka bir yerde de bulamadım

orhunduman
11.01.12, 08:03 PM
bence yazdıklarımızı dikkatli oku derim 35 tl hamster kafesinden bahsetmiyoruz çarktan bahsediyoruz sadece :) yoksa hamsterımızı en iyi şekilde beslemek için emin olelimizden geleni yapıyoruz :)

haklısın çok pahalı ama yurtdışından getirtmek çok pahalıya geliyor e-baydan araştırdım 25 $ shippingi varki 15$ olan şey bu sefer 40$ çıkıyor malesef başka bir yerde de bulamadım

Acaba şöyle canpet gibi biryere sorsak istediğimiz ürünlerini numaralarıyla kafeslerle birlikte getirtebilirler mi acaba??
Benim merak ettiğim şey o habitrail ürünlerini türkiyeye getiren firma hangisi:/

crowizard
11.01.12, 08:18 PM
valla hiç bir bilgim yok belki olabilir ama tahminimce istanbul da olur böyle şeyler malesef eskişehir de bulabileceğimi sanmıyorum gonzales bile zor buldum :)

GhosT_26
22.01.12, 01:18 PM
Bende bişey buldum ama alışveriş nasıl yapılıyo çözemedim :D

orhunduman
22.01.12, 11:47 PM
Bende bişey buldum ama alışveriş nasıl yapılıyo çözemedim :D

Ben de o siteyi bulmuştum ama ben de beceremedim.. Sanırım onların ellerinde olan mallar bunlar... Bayiler giriş yaparak internetten sipariş verebiliyor..
Ama insan bayilerinin bi listesini yazar yani...

Toptan olarak satış yaptığı yazıyor... Yani yarın telefon ile arayıp bi soracağım acaba kargoyla yollayabilirler mi? ya da onlardan alışveriş eden istanbulda bir pet shop varsa onlara yollasınalr :DD