PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hamster'i Dışarı Bıraksam Kaçar mı ?

SToRMeR-X
08-09-2009, 06:41 PM
Arkadaşlar Hamsterimi Alalı Yaklaşık 3 Gün Oldu. Kafese Alıştı Gibi (En Azından Elimi Issırmıyor:) ) Merak Ettiğim, Hamsteri'mi Kafesin Dışını Yada Masa Gibi Yüksek Bir Yere Bıraktığımda Yüksekten Korktukları İçin Orada Kalıyormus. Bende Hayvanı Öldürmeyeyim Diye Önce Sizlere Danışıyım Dedim :)

hamsteradmin
08-09-2009, 06:43 PM
Hayır yüksekten korkmaları sadece 2-3 sn sürer, sonra yola devam etmek için atlar. Eğer evin içinde serbest bırakmak istiyorsan girebileceği dolap arkası vs gibi dar yerler olmayan bir yer seç, yoksa çok zor çıkarırsın, hemen oralara girerler.

Evin dışında serbest bırakmayı düşünme bile. :)

SToRMeR-X
08-09-2009, 06:52 PM
Hayır yüksekten korkmaları sadece 2-3 sn sürer, sonra yola devam etmek için atlar. Eğer evin içinde serbest bırakmak istiyorsan girebileceği dolap arkası vs gibi dar yerler olmayan bir yer seç, yoksa çok zor çıkarırsın, hemen oralara girerler.

Evin dışında serbest bırakmayı düşünme bile. :)

Bilgilendirme için teşekkürler adminim;)
ben kafesten dışarı çıkarmaya korkuyorum bide dışarımı çıkarcam :D

hamsteradmin
08-09-2009, 07:06 PM
Ne bileyim, bahçede bir masa vardır ordan bahsediyorsundur, her ihtimale karşı kapsamlı cevap :D

SToRMeR-X
08-09-2009, 11:19 PM
Sizin Sözünüzü Dinlemeyip Hamsterimi Dışarı Çıkarttım :)
Ama Nedense Kaçmadı :)
Elime Almaya Çalışınca 1-2 Kez Issırdı Ama Sonra Elimede Alıştı.:rolleyes:

hamsteradmin
08-09-2009, 11:21 PM
Dışarı çıkartma derken evden dışarısını kastettim, kafesten dışarı tabi ki çıkaracaksın :) Masadan atlayıp atlamayacağını sormuştun, onun cevabı atlar.

CanCu
08-17-2009, 10:28 AM
Adminimizin verdiği cevaplar doğru.Ben kendi Hamiş'ime hamster topu aldım çok rahat onu içine koyuyorsun ne dolap arkasına nede başka bir yerlere kaçmıyor.Şeffaf bir top olduğu için içinde sende görebiliyorsun. :)

extr
09-23-2013, 11:23 PM
değerli arkadaşlarım ben size bir soru soru cam benim hamsterım elimden yere atladı sizce veterinere götürmem gerekimi

Lulu
09-24-2013, 03:15 AM
Arada yaparlar öyle atraksiyon . Bişicik olmaz merak etmeyin.

extr
10-07-2013, 05:27 PM
çok teşekkürler birde hamsterımı evde bırakıyorum evdeki bazı yerler tozlu bir zarar gelirmi :)

Lulu
10-07-2013, 08:27 PM
Tozdan kaçınırsanız daha güzel olur hapşurtucak hemstırınızı alerjik bir rahatsızlığa da neden olabilir belki ilerde o yüzden kaçınmanızı tavsiye ederim tozdan.