PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yardım Lütfen

KubiLayy ( Speeddy )
21.10.11, 09:10 PM
Merhaba arkadaşlar benim biraz büyük suriye hamsterim var bunuda arkadaşlar sayesinde ögrendim :)) saolsunlar ama bir türlü elime alamıyorum benden korkuyor ve elimi 3-4 kere ıssırdı nasıl alıştırıcam bende korkuyorum ıssıracak diye ama bana alışmasınıda çok istiyorum ??

Tonto Bonito
21.10.11, 09:16 PM
benimki gonzales ve alıştırdım:) sabır gerekli:) yavaşça konuşun,ani hareketler yapmayın:) kameramın aktarma kablosunu bulunca eğitim videolarımı görebileceksiniz:)

benim az önce açtığım konuya bakarsanız öyle korkunç bir durumda sakin kalamaz:) ısırır yine:) ama durup dururken ısırmamayı çok geçmeden öğreniyorlar:)

KubiLayy ( Speeddy )
21.10.11, 09:18 PM
cok tesekkürler verdiginiz cevap için ama ben yem veriyorum kafesten kaşar peyniri falan artık elimi koklamaya başladı bu bi ilerlememidir ?

Tonto Bonito
21.10.11, 09:20 PM
tabi ki de:) bu arada kaşar peyniri bozulmadan alın, gece kafeste peynir bırakmayın:)

KubiLayy ( Speeddy )
21.10.11, 09:25 PM
bu kaşar peyniri 2 gündür orda :S hemde yattıgı yerde nasıl alıcam :S 2 gündür orda bir sorun yaratmışmıdır şimdiye kadar ?

Tonto Bonito
21.10.11, 09:28 PM
fazla bozulmasın:) benim yöntemimle: ilk sırtını okşayın, sonra burnunun yukarısından kuyruğuna doğru, kalkıp gidecektir.:) o anda alırsınız:)

KubiLayy ( Speeddy )
21.10.11, 09:29 PM
ahh keşkeee yapabilsemmmm :)) bide bu hilmi uyuzmu yaa sabah ben dershaneye giderken uyuyordu saat 8.30 oldu hala uyuyorr :)

Tonto Bonito
21.10.11, 09:30 PM
bunlar gececil hayvanlar:D

KubiLayy ( Speeddy )
21.10.11, 09:38 PM
hem gözleri görmüyor hem gece takılıyorlar cok cins hayvanlar :D bu arada cok tesekkür ederim verdigin bilgilerden dolayı

Tonto Bonito
21.10.11, 09:41 PM
hem gözleri görmüyor hem gece takılıyorlar cok cins hayvanlar :D

evet ya en azından kedilerin falan bir sebebi var:D onlar görüyo:D bu gündüz de görmüyo:D

KubiLayy ( Speeddy )
21.10.11, 09:46 PM
aynennn :DDbide uyanıyor yemek yiyor tekrarr yatıyor gercekten cok cins hayvanlar :D

Tonto Bonito
21.10.11, 11:01 PM
benimkinin yanında depo var kalkıyo hiç yürümeden çit ve de çit sonra gene zzz:D